przejście do treści strony

AktualnościRSS

Start konsultacji ws. Sieci Tramwajowej Prawobrzeże (20.09.2017)

Ruszają kompleksowe konsultacje społeczne dotyczące planów stworzenia Sieci Tramwajowej Prawobrzeże. W październiku odbędą się spotkania z mieszkańcami, a w miasto wyruszą ankieterzy. Konsultacje mają ułatwić podjęcie decyzji o kolejności realizacji trzech proponowanych wariantów.

Roboty przy Zwierzynieckiej i Gryfińskiej (19.09.2017)

Na najbliższy poniedziałek (25 września) planowane jest rozpoczęcie prac na ul. Zwierzynieckiej i Gryfińskiej. W Kijewie zostanie wydłużony lewoskręt, a w Zdrojach wykonana będzie korekta łuku. 

Torowisko na ul. Krzywoustego zostanie zmodernizowane (13.09.2017)

Rozpoczyna się remont torowiska w ciągu ul. Krzywoustego. Kierowcy i pasażerowie muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Drugi etap remontu ul. Wiosennej (11.09.2017)

Modernizacja ulicy Wiosennej będzie kontynuowana. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie ogłosił przetarg na drugi etap rozbudowy ulicy.

Będzie łatwiej dojechać do portu (30.08.2017)

Ulica Łowiecka w Szczecinie zostanie przebudowana. Inwestycja ułatwi dojazd do tutejszego obszaru przemysłowego nad Odrą.

To nie koniec zmian na Pogodnie (29.08.2017)

Obecne prace związane ze zmianą organizacji ruchu i wprowadzaniem strefy „Tempo 30” na szczecińskim Pogodnie są pierwszym etapem robót planowanych w tym obszarze.

Zaczyna się remont ul. Sczanieckiej — zmiany dla kierowców! (28.08.2017)

Zbliża się remont ul. Sczanieckiej. W środę (30 sierpnia) wykonawca przejmie plac budowy, a w czwartek (31 sierpnia) rozpocznie się wprowadzanie tymczasowej organizacji ruchu. Kierowcy pojadą objazdami.

Uspokajamy ruch na Pogodnie (24.08.2017)

Na szczecińskim Pogodnie tworzona jest właśnie strefa „Tempo 30”. Zadaniem nowej organizacji jest uspokojenie ruchu w tym rejonie.

przewiń do góry