przejście do treści strony

AktualnościRSS

Jagiellońska już zamknięta (26.05.2017)

W poniedziałek rano planowane jest rozpoczęcie pierwszych prac na ul. Jagiellońskiej. Z kolei na remontowanym odcinku ulicy, czyli fragmencie od al. Wojska Polskiego do pl. Zamenhofa obowiązuje już czasowa organizacja ruchu.

Remont na Świętego Ducha (25.05.2017)

Od 26 maja do 13 czerwca będą utrudnienia w ruchu polegające na zajęciu jezdni w rejonie ul. Świętego Ducha i w ul. Dworcowej w kierunku ul. 3 Maja w związku z remontem sieci wodociągowej ZWiK. W związku ze zmianami prosimy wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki oraz przepraszamy za utrudnienia.

Startuje przebudowa Jagiellońskiej (24.05.2017)

Wielkimi krokami zbliża się modernizacja fragmentu ul. Jagiellońskiej. W czwartek, 25 maja nastąpi przekazanie placu robót wykonawcy przebudowy, a dzień później, czyli w piątek, 26 maja wprowadzone będą zamiany w organizacji ruchu.  

Ruszają roboty na ul. 9 Maja (22.05.2017)

Wykonawca przejął plac budowy na ul. 9 Maja w Szczecinie. W czasie inwestycji wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rośnie most Cłowy (19.05.2017)

Trwa nasuwanie drugiego z przęseł remontowanego właśnie mostu Cłowego w Szczecinie. W czwartek ekipy pracowników ustawiły konstrukcję nośną tak, aby w piątek móc zacząć proces nasuwania przęsła przy zachodnim brzegu Regalicy.

Kolejne przejście dla pieszych zyska wyjątkowe oświetlenie (09.05.2017)

Kolejne przejście dla pieszych zyska wyjątkowe oświetlenie. Trwają prace związane z montażem sygnalizacji ostrzegawczej na ulicy Duńskiej. Po ich zakończeniu zdecydowanie poprawi się bezpieczeństwo w tym rejonie. Szczecin jest jednym z pierwszych miast, w których pojawiło się takie rozwiązanie.

Auta elektryczne przyjadą do Szczecina latem… (08.05.2017)

Czy można przejechać 100 km za 6 zł? To możliwe! W ciągu 60 dni flotę miejskich jednostek zasilą 4 ekologiczne auta o napędzie elektrycznym. Zarząd Dróg i Transportu miejskiego podpisał umowę na zakup i dostawę fabrycznie nowych pojazdów marki Nissan. Samochody będą dofinansowane z WFOŚiGW.

przewiń do góry