Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie

 

 

 

Komunikaty
Rozkłady jazdy
Ceny biletów
 
Konsultacje w sprawie sieci komunikacji miejskiej po uruchomieniu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju
 
 
CENTRALNY SYSTEM ZARZĄDZANIA KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
 
SZCZECIŃSKA KARTA RODZINNA
 
bilet przez komórkę:
moBilet
SkyCash
 
Przepisy
Linie
Schematy sieci
Wyszukiwarka połączeń
Zgłoś przystanek
Kasy biletowe
Szczecińska Karta Turystyczna
SZCZECIŃSKA KARTA AGLOMERACYJNA
SKA - informacje
 

Dział Optymalizacji Sieci Komunikacyjnej i Realizacji Projektów

Dział Sterowania, Zarządzania i Kontroli Transportu Miejskiego

 
Dział Kontroli Biletów
Dział Taryfowo Biletowy

 


 

 

< powrót   

LINIE AUTOBUSOWE DZIENNE ZWYKŁE
51 KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – OSÓW [– Miodowa – GŁĘBOKIE]
52 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – most Portowy – Kanał Parnicki – Marynarska – WYSPA PUCKA
53 POMORZANY DOBRZYŃSKA – Budziszyńska (z powrotem: Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska) – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Grota-Roweckiego – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
54 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Leszczynowa – Walecznych – Pszenna – Handlowa – Osiedle Słoneczne – Handlowa – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – KIJEWO [– Zwierzyniecka – Pomorska – Potok – ZAKŁADY MIĘSNE]
55 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ AUTOSTRADA
56 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – DĄBIE OSIEDLE
57 KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Rostocka – Miejska – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia (z powrotem: Perlista) – Złotowska – WARSZEWO
58 PLAC RODŁA – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Wiszesława – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa – GOCŁAW
59 PLAC RODŁA – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Hoża – Robotnicza – Dębogórska – Wiszesława – Świętojańska – Pokoju – NEHRINGA POMNIK
60 CUKROWA – rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Wrocławska – Okulickiego – Derdowskiego – Taczaka – Sosabowskiego – Szeroka – Żołnierska – Klonowica (z powrotem: Klonowica – Wernyhory – Żołnierska) – Unii Lubelskiej – al. Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – al. Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Antosiewicza – 1 Maja – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA
61 DWORZEC GŁÓWNY – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – Radomska – Południowa (z powrotem: Cukrowa / Południowa) – rondo Hakena – Autostrada Poznańska – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – PODJUCHY

W okresie 1.04.-31.10. wybrane kursy wykonywane przez ul. Południową, z pominięciem ul. Cukrowej, w kierunku DWORCA GŁÓWNEGO
62
PLAC ZWYCIĘSTWA – Krzywoustego – Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Radomska – Południowa – (z powrotem Południowa – Cukrowa – Południowa) Autostrada Poznańska – USTOWO AUCHAN
63

KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka – SKOLWIN

64 DĄBIE OSIEDLE – Goleniowska – plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – plac Słowiański – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Prodowników Pracy – Rymarska – KLUCZ
65 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa – Chłopska – Kolorowych Domów – OSIEDLE BUKOWE
66 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Przodowników Pracy – Mechaniczna – Tokarska (z powrotem: Tokarska – Przodowników Pracy) – ŻYDOWCE
67 KAROLA MIARKI – Ku Słońcu – Santocka (z powrotem: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – aleja Wojska Polskiego – Skargi – rondo Giedroycia – Staszica – Plater – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego (z powrotem: Firlika – Plater) – STOCZNIA SZCZECIŃSKA [– Nocznickiego – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
68 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – KORMORANÓW
69 KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA [– Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Blizińskiego) – LUDOWA]
70 URZĄD MIASTA – aleja Jana Pawła II – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – Małopolska – Starzyńskiego – Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Komandorska – Jana z Kolna (z powrotem: Jana z Kolna – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego) – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – DWORZEC GŁÓWNY [[[– Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – ELEKTROWNIA POMORZANY] – Ustowska – UstowoKurówSiadło DolneSiadło GórneKołbaskowoMoczyły/RosówekKAMIENIEC] – PARGOWO]
71 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Leszczynowa – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Łubinowa – OSIEDLE SŁONECZNE
73D/Z MOST CŁOWY – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – plac Słowiański – Goleniowska – Tczewska – Bryczkowskiego – Bałtycka – Żuka – Sokołowskiego – Przytorze – Przylesie – Szosa Stargardzka – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Leszczynowa – Eskadrowa – MOST CŁOWY

Linie okólne.
74 [MIERZYN SZKOŁAMierzyn: Długa – Topolowa – Nasienna– [ŁUKASIŃSKIEGO OGRODY – Łukasińskiego –]] ZAKŁADY PIEKARNICZE– Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Żołnierska – Szeroka – Modra – Bezrzecze Koralowa – Górna – BEZRZECZE
75 DWORZEC GŁÓWNY – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – 26 Kwietnia – Santocka – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Szeroka – Żołnierska – KRZEKOWO
76 TKACKA – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – Celna – [most Zielony – Heyki – most Zielony –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Energetyków) – Rybnicka – Hryniewieckiego [– Logistyczna – LOGISTYCZNA] – Przejazd – NABRZEŻE „EWA”
77 OSIEDLE BUKOWE – Kolorowych Domów – Chłopska – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – plac Słowiański – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – plac Słowiański – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – OSIEDLE KASZTANOWE
78 KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – OSIEDLE ARKOŃSKIE
79 MOST CŁOWY – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa (z powrotem: Topolowa – mostowa – Topolowa) – JEZIERZYCE
80 ZAKŁADY PIEKARNICZE – Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory (z powrotem: Wernyhory – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Spacerowa – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – RUGIAŃSKA
81 DWORZEC GŁÓWNY – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów – Mieszka I – Cukrowa (z powrotem: Południowa) – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – PRZECŁAW [–KOŁBASKOWO]
82 KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza) – KRUCZA DOM KOMBATANTA
83 PLAC KOŚCIUSZKI – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Cukrowa – Do Rajkowa – WarzymiceBędargowoBarnisławSMOLĘCIN - KarwowoWarzymice [– Przecław] – Warzymice – Do Rajkowa – Cukrowa – Mieszka I – aleja Piastów – PLAC KOŚCIUSZKI
84 KIJEWO – Niedźwiedzia – Zoologiczna –Chłopska –Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska - Kolorowych Domów –Mączna – Walecznych – Leszczynowa – Eskadrowa – MOST CŁOWY
85
PODJUCHY PĘTLA – Metalowa – Krzemienna – Smocza – Falskiego – (z powrotem: Falskiego – Przewiewna) – SMOCZA/FALSKIEGO
86
OSIEDLE KALINY – Witkiewicza – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Obrońców Stalingradu – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska) – PLAC RODŁA
87 [OWOCOWA DWORZEC – Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – aleja Wojska Polskiego – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Wielkopolska – Wąska – Felczaka – aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego – Staszica –] KOŁŁĄTAJA – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska – PODBÓRZ
88 MACZKA – Ku Słońcu – Kwiatowa – OKULICKIEGOPrzylepStobnoSTOBNO STACJABobolinWARNIK
89 GUMIEŃCE – Kwiatowa – Mierzyn: Welecka – Zgodna – MIERZYN GRAFITOWA
101 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Ogrodnicza –Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA
102 GOCŁAW – Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE TANOWSKA SZKOŁA
103 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – [Licealna –] Tanowska – Siedlecka – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka – POLICE ZAKŁADY CHEMICZNE]
106 GŁĘBOKIE – Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Leśna – Leśno GórneSiedlicePolice: Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK
107 PLAC RODŁA – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – POLICE OSIEDLE CHEMIK
109 POLICE RYNEK – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – POLICE OSIEDLE CHEMIK [– Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna – POLICE TANOWSKA SZKOŁA]
110 POLICE RYNEK – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Grzybowa – Piaskowa – SIEDLICE
111 POLICE ZAJEZDNIA – Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Słoneczna – Szkolna – Batorego – Grunwaldzka – plac Chrobrego – POLICE RYNEK [– Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – JASIENICA]
LINIE ZASTĘPCZE ZA TRAMWAJ
801 CZARNIECKIEGO – Owocowa – 3 Maja – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – aleja Wojska Polskiego – plac Zgody – Obrońców Stalingradu – PLAC ANDERSA – Obrońców Stalingragu – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – 3 Maja – Owocowa – Kaszubska – CZARNIECKIEGO
804 POTULICKA – Piekary – DĄBROWSKIEGO
807 MOST CŁOWY – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – BRAMA PORTOWA

^ do góry     

Dział Gospodarczego i Inżynieryjnego Zajęcia Pasa Drogowego
Dział Utrzymania Pasa Drogowego
Dział Ewidencji Dróg, Inżynierii Ruchu i Oznakowania Sieci Drogowej
Dział Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości

  

ODBIÓR POJAZDÓW HOLOWANYCH Z DROGI

  

WYKONANIE ZADAŃ W LATACH 2010-2013

  

PLAN WYKONANIA ZADAŃ W 2014r.
 

STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA

 

KARTA STREFOWA

 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

KONTAKT

BAZA TELEADRESOWA

INNE STRONY
 

 
 

 
Copyright (c) ZDiTM Szczecin 2004 Wszelkie prawa zastrzeżone
Optymalizacja pod Internet Explorer 6.0
webmaster: webmaster@zditm.szczecin.pl