przejście do treści strony

AktualnościRSS

Bilet za złotówkę jeszcze dłużej!

opublikowano: 11.08.2017 13:06 · zmodyfikowano: 21.08.2017 11:33 · wiadomość archiwalna

Bilety na komunikację miejską tylko za 1 zł? To możliwe dzięki Mobilnej Karcie Miejskiej. Promocja została przedłużona do 27 sieprnia!

Firma GoPay, umożliwiająca zakup biletów przez Internet w systemie Mobilnej Karty Miejskiej, wspólnie z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przygotowała promocję „Bilet za złotówkę”.

Promocja dotyczy zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min.

Zakupu można dokonać w dniach od 1 lipca do 27 sierpnia 2017 r. przy użyciu karty płatniczej, a od dnia 28 sierpnia do 31 grudnia 2017 r. przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system Mobilnej Karty Miejskiej Miasta Szczecin.

Aplikację można pobrać z sklepie Google Play oraz na stronie internetowej www.gopay24.pl.

Wyjaśniamy też, że planowany termin wdrożenia MKM na system iOS został przesunięty na koniec sierpnia ze względu na to, że w po wdrożeniu MKM w czerwcu pojawiło się kilka nowych pomysłów usprawnienia aplikacji. Wówczas uzgodniono z wykonawcą, że wdrożenia na kolejnych systemach będą zawierały wprowadzane zmiany na Androidzie. Nowości to: przypominajka, wersja anglojęzyczna oraz moduł płatności Masterpass.

przewiń do góry