przejście do treści strony

Archiwum aktualnościRSS

Którędy pojedzie tramwaj na Prawobrzeżu? (27.11.2017)

Do końca grudnia trwają konsultacje społeczne dotyczące planów stworzenia Sieci Tramwajowej Prawobrzeże. Za nami cztery spotkania konsultacyjne. Ponadto ankieterzy przepytali ponad 1500 osób.

Ulica Szczawiowa zalana, zmiany w kursowaniu linii 70 (25.11.2017)

W związku z zalaniem spowodowanym obfitymi opadami deszczu, zamknięta dla ruchu została ulica Szczawiowa w Szczecinie. Dla ruchu ogólnego ul. Szczawiowa jest nieprzejezdna na odcinku Włościańska — Ustowska. W związku z tym do odwołania linia 70 będzie kursować objazdem pomiędzy przystankami „Nadodrzańska” — „Ustowska” w obu kierunkach. Za utrudnienia przepraszamy.

Zakończenie promocji „Bilet za złotówkę” (24.11.2017)

Pula biletów w promocji „Bilet za złotówkę” dotyczącej Mobilnej Karty Miejskiej została wyczerpana. Tym samym promocja została zakończona. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do korzystania z aplikacji.   

Kolejne ulice z katalogu (22.11.2017)

Coraz więcej ulic w Szczecinie jest już oznakowana elementami z katalogu Szczecińskiej Informacji Miejskiej. Do końca tego roku przybędzie ponad tysiąc jednolitych tablic.

Ławki poprawią komfort (21.11.2017)

Dwadzieścia jeden nowych ławek parkowych przybędzie na dwóch szczecińskich osiedlach. Na taki cel swoje dotacje postanowiły wydać Rady Osiedli: Majowe oraz Głębokie.

Studniówka mostu Cłowego (film) (21.11.2017)

Minęło już ponad 100 dni od otwarcia mostu Cłowego. Proces demontażu starych przęseł i nasuwania nowych, które przypłynęły do Szczecina z Gdyni, można było podglądać na żywo na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Teraz w ciągu 3 min zaprezentujemy, jak przebiegał rok prac.

Zmiany na ul. Rostockiej (17.11.2017)

Zdecydowanie poprawi się bezpieczeństwo pieszych i kierowców na ulicy Rostockiej. Rozpoczęły się prace związane z budową chodnika i nowego oświetlenia. Zmian można spodziewać się jeszcze w tym roku.

Zmiana w kursowaniu linii 86 (17.11.2017)

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku 20 listopada autobus linii 86 wraca na swoją stałą trasę. Przywrócony zostaje przystanek na placu Zamenhofa.

Trwają roboty drogowe (16.11.2017)

Do końca tygodnia będą trwały prace na ulicy Bogumińskiej, a we wtorek rozpoczną się roboty na ulicy Polickiej, gdzie wykonana zostanie warstwa ścieralna. W tym tygodniu, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, drogowców spotkamy także na ulicy Niedzialkowskiego i Witkiewicza.

Nowa kasa w Policach otwarta! (14.11.2017)

Do dyspozycji mieszkańców Polic oddano nową kasę biletową. Ponownie zakupu biletów można dokonywać wygodnie w jednym miejscu.

przewiń do góry