przejście do treści strony

Linie komunikacji miejskiej

Kliknij na numer linii, aby przejść do jej rozkładu jazdy.

Linie tramwajowe dzienne zwykłe

1 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
2 Turkusowa<—>Dworzec Niebuszewo
Jaśminowa — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
3 Las Arkoński<—>Pomorzany
Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — Dworcowa — Nowa — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
4 Kursuje w dni powszednie w godzinach 7-17.
Nie kursuje w okresie wakacji letnich.
Krzekowo<—>Pomorzany
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Jagiellońska — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
5 Stocznia Szczecińska<—>Krzekowo
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — Jagiellońska — aleja Bohaterów Warszawy — Mickiewicza — rondo Karskiego — Żołnierska
6 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
7 Krzekowo<—>Turkusowa
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
8 Gumieńce<—>Turkusowa
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
9 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
10 Kursuje w dni powszednie w godzinach 6-20, a w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-17.
Gumieńce<—>Las Arkoński
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska
11 Ludowa<—>Pomorzany
Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
12 Pomorzany<—>Dworzec Niebuszewo
Budziszyńska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)

Linie tramwajowe dzienne zastępcze

16 Kursuje w okresie zamknięcia ul. Jana z Kolna dla ruchu tramwajowego.
Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska

Linie tramwajowe dzienne specjalne

14 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Gumieńce<—>Filharmonia
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego)
15 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Gumieńce<—>Dworzec Niebuszewo
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)

Linie tramwajowe dzienne turystyczne

0 Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Smolańska — Chmielewskiego — Kolumba
Trasa okrężna.

Linie autobusowe dzienne zwykłe

51 Kołłątaja<—>Osów
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska
Kołłątaja<—>Głębokie
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska — Miodowa
52 Tkacka<—>Wyspa Pucka
Tkacka — Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego — Tkacka) — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Kanał Parnicki — Marynarska
53 Stocznia Szczecińska<—>Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Wierzbowa — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
54 Basen Górniczy<—>Kijewo
Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Pszenna — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Handlowa — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
Basen Górniczy<—>Zakłady Mięsne
Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Pszenna — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Handlowa — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu, także wybrane kursy w godzinach wieczornych.
W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) wybrane kursy.
55 Basen Górniczy<—>Klucz Autostrada
Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
56 Basen Górniczy<—>Dąbie Osiedle
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
57 Kołłątaja<—>Warszewo
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Szczecińska — Duńska — Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska (z powrotem: Złotowska — Perlista — Szwedzka)
58 Kursuje do godziny 18.
Plac Rodła<—>Gocław
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna — Robotnicza — Dębogórska — Wiszesława — Strzałowska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Lipowa
59 Plac Rodła<—>Nehringa Pomnik
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna — Robotnicza — Dębogórska — Wiszesława — Świętojańska — Pokoju — Szosa Polska
Plac Rodła<—>Studzienna
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Blizińskiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego) — Dębogórska — Grzymińska — Studzienna (z powrotem: Studzienna — Robotnicza — Dębogórska)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — rondo Prymy — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
61 Owocowa Dworzec<—>Podjuchy Pętla
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)
Owocowa Dworzec<—>Podjuchy Pętla
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa (z powrotem: Południowa — rondo Uniwersyteckie) — rondo Hakena — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)
Wybrane kursy w od kwietnia do października.
62 Kursuje w dni powszednie i w soboty w godzinach 5:30-22:30, a w niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-20.
Nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu.
Plac Zwycięstwa<—>Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Ustowo
63 Kołłątaja<—>Skolwin
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Stołczyńska — Orłowska — Artyleryjska — Kamienna — Plażowa — Inwalidzka
64 Klucz Pętla<—>Dąbie Osiedle
Rymarska — Dmowskiego — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — plac Wolności — Granitowa — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
65 Osiedle Bukowe<—>Rondo Ułanów Podolskich
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Przelotowa (z powrotem: Przelotowa — Handlowa) — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
66 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Osiedle Bukowe<—>Żydowce
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Dmowskiego — Mechaniczna — Tokarska (z powrotem: Tokarska — Dmowskiego)
67 Stocznia Szczecińska<—>Karola Miarki
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) kursuje w godzinach porannych.
68 Plac Rodła<—>Przepiórki
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Królewskiego — Łączna — Świergotki — Przepiórki (z powrotem: Przepiórki — Łączna)
69 Kołłątaja<—>Rugiańska
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska
Kołłątaja<—>Ludowa
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
70 Dworzec Główny<—>Urząd Miasta
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Elektrownia Pomorzany<—>Urząd Miasta
Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
71 Osiedle Słoneczne<—>Basen Górniczy
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska
72 Basen Górniczy<—>Śmierdnica Pętla
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka
73 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka — Bryczkowskiego — Tczewska — Goleniowska — Newtona — Gierczak — Przestrzenna — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Trasa okrężna — kursy wykonywane w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
W przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
74 Zakłady Piekarnicze<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Łukasińskiego Ogrody<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Mierzyn Szkoła<—>Bezrzecze
Mierzyn: Kolorowa — Długa (z powrotem: Długa) — Topolowa — Nasienna — Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Wybrane kursy.
75 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
76 Nabrzeże Ewa<—>Tkacka
Hryniewieckiego — Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — Tkacka — Grodzka (z powrotem: Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego)
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Heyki.
Logistyczna<—>Tkacka
Logistyczna — Hryniewieckiego — Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — Tkacka — Grodzka (z powrotem: Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego)
Wybrane kursy.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Heyki.
77 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
78 Kursuje w dni powszednie do godziny 20.
Osiedle Arkońskie<—>Kołłątaja
Wiśniowy Sad — Chopina — Krasińskiego — Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka (z powrotem: Asnyka — Orzeszkowej) — rondo Sybiraków — Kołłątaja
79 Rondo Ułanów Podolskich<—>Jezierzyce
rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Topolowa
80 Zakłady Piekarnicze<—>Ludowa
Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
81 Przecław<—>Dworzec Główny
Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Kołbaskowo<—>Dworzec Główny
Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Wybrane kursy.
Rosówek Granica<—>Dworzec Główny
Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa (z powrotem: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów) — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Wybrane kursy.
82 Kursuje w godzinach 6:30-20:30.
Kołłątaja<—>Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Thugutta — Kormoranów — Krucza (z powrotem: Krucza — Obotrycka — Wilcza)
83 Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice)
Wybrane kursy.
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) — Kołbaskowo
Wybrane kursy.
84 Basen Górniczy<—>Kijewo
Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
85 Kursuje w dni powszednie.
Podjuchy Pętla<—>Smocza — Falskiego
Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Krzemienna — Smocza — Falskiego (z powrotem: Falskiego — Przewiewna — Krzemienna)
86 Osiedle Kaliny<—>Plac Rodła
Witkiewicza — Jagiellońska — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — Obrońców Stalingradu — Świętego Wojciecha — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Obrońców Stalingradu)
Zakłady Piekarnicze<—>Plac Rodła
Łukasińskiego — Taczaka — Witkiewicza — Jagiellońska — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — Obrońców Stalingradu — Świętego Wojciecha — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Obrońców Stalingradu)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu. W soboty, niedziele i dni świąteczne kursuje w godzinach 8-18.
87 Owocowa Dworzec<—>Podbórz
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Wielkopolska — Wąska — Felczaka — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
88 Kwiatowa<—>Okulickiego
Kingi — Wrocławska — Okulickiego (z powrotem: Okulickiego — Kingi) — Przemyska — Kielecka — Anhellego (z powrotem: Anhellego — Okulickiego)
Kwiatowa<—>Stobno Stacja
Szczecin: Kingi — Wrocławska — Okulickiego (z powrotem: Okulickiego — Kingi) — Przylep — Stobno
Wybrane kursy.
Kwiatowa<—>Warnik
Szczecin: Kingi — Wrocławska — Okulickiego (z powrotem: Okulickiego — Kingi) — Przylep — Stobno — Bobolin — Warnik (z powrotem: Warnik — Będargowo — Stobno)
Wybrane kursy.
93 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Tczewska — Bryczkowskiego — Bałtycka — Żuka — Sokołowskiego — Przytorze — Przylesie — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Trasa okrężna — kursy wykonywane w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
W przeciwnym kierunku kursuje linia 73.
96 Basen Górniczy<—>Osiedle Kasztanowe
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
101 Plac Rodła<—>Police Jasienica Pętla
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Ogrodnicza — Ludgardy — Zagórskiego — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Dworcowa — Piastów — Ogrodowa (z powrotem: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów)
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka).
102 Gocław<—>Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa — Nad Odrą — Stołczyńska — Police: Nadbrzeżna — Cisowa — Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).
103 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego
Głębokie<—>Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — Kuźnicka
Wybrane kursy.
105 Klonowica Zajezdnia<—>Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska
106 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Staroleśna — Leśna — Leśno Górne — Siedlice — Police: Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego
107 Plac Rodła<—>Police Osiedle Chemik
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
108 Gumieńce<—>Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Gumieńce<—>Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Wybrane kursy w dni powszednie.
Gumieńce<—>Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna
Wybrane kursy w dni powszednie.
109 Kursuje w dni powszednie.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Police Rynek<—>Police Tanowska Szkoła
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).
Police Rynek<—>Police Osiedle Chemik
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego
Kursuje w dni powszednie po godzinie 16.
110 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Police Rynek<—>Siedlice Pętla
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — Siedlice
111 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Police Rynek<—>Police Zajezdnia
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Police Jasienica Pętla<—>Police Zajezdnia
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — [Piotra i Pawła —] Dworcowa — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Wybrane kursy.
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka) — tylko w kierunku Jasienicy.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Piotra i Pawła.
121 Głębokie<—>Grzepnica
Szczecin: Kupczyka — Wołczkowo: Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica
122 Kościno<—>Bezrzecze
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna
Kościno<—>Stolec
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
Wybrane kursy w dni powszednie w okresie nauki w szkołach.
123 Lubieszyn Rondo<—>Stolec
Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
124 Gumieńce<—>Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Długa — Zeusa (z powrotem: Zeusa — Lubieszyńska — Welecka)

Linie autobusowe dzienne pospieszne

A Osiedle Bukowe<—>Plac Rodła
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Przelotowa — Jasna — Struga — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
B Osiedle Słoneczne<—>Osiedle Arkońskie
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Orzeszkowej — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Słoneczne<—>Dworzec Niebuszewo
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
C Plac Rodła<—>Osiedle Kasztanowe
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
D Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Osiedle Słoneczne<—>Plac Rodła
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
E Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Osiedle Bukowe<—>Plac Szarych Szeregów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Przelotowa — Jasna — Struga — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego (z powrotem: aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Wojska Polskiego)
F Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie wakacji letnich.
Plac Rodła<—>Police Osiedle Chemik
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
G Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Plac Rodła<—>Wielgowo Borsucza
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka) — Bryczkowskiego

Linie autobusowe dzienne zastępcze

888 Maczka<—>Gumieńce
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka)

Linie autobusowe dzienne specjalne

853 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Ludowa<—>Dworska
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska
860 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Dworska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
862 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej (z powrotem: Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa)
867 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Wilcza — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej) — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
877 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
880 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Karola Miarki<—>Police Osiedle Chemik
Szczecin: Miarki — Ku Słońcu — Santocka (z powrotem: Santocka — Świerczewska — Miarki) — Poniatowskiego — Traugutta — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Pawła VI — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego

Linie autobusowe nocne

521 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
522 Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
523 Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątata) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa
Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Konarskiego — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Warzymice — Przecław
524 Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Tanowska — Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Jeden kurs w noce z soboty na niedzielę.
525 Krzekowo<—>Wiszesława
Żołnierska — Klonowica — Unii Lubelskiej — aleja Wojska Polskiego — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkowa — Dubois — Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego — Firlika) — Stalmacha — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego) — Dębogórska — Wiszesława
526 Police Zajezdnia<—>Dworzec Główny
Police: Fabryczna — Tanowska — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Cisowa — Nadbrzeżna — Szczecin: Stołczyńska — Nad Odrą — Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
527 Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna — Koralowa — Szczecin: Koralowa — Modra — Szeroka — rondo Prymy — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
528 Gumieńce<—>Pomorzany Dobrzyńska
Ku Słońcu — rondo Gierosa — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
529 Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
530 Podbórz<—>Plac Rodła
Podbórzańska — Szczecińska — Duńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego
531 Krzekowo<—>Osiedle Bukowe
Żołnierska — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — Jasna — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Chłopska — Kolorowych Domów
532 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad — Chopina — Chorzowska
533 Dąbie Dworzec<—>Klucz Pętla
Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (z powrotem: Newtona — Racławicka) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
534 Osiedle Bukowe<—>Wielgowo Borsucza
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Handlowa — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka (z powrotem: Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Przyszłości — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka) — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka — Przytorze) — Bryczkowskiego
535 Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
Klonowica Zajezdnia<—>Stolec
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
536 Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
Gumieńce<—>Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Daniela — Żubrza — Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Dębowa — Grzepnica
przewiń do góry