Linia 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Osiedle Bukowe ↔ Podjuchy Dworzec
- Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa)
- Osiedle Bukowe ↔ Klucz
- Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Dmowskiego – Rymarska
Informacje
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Osiedle Bukowe | ||
1 | Kolorowych Domów | |
2 | Rondo Reagana | |
1 | Osiedle Słoneczne | |
0 | Zaranie | |
1 | Iwaszkiewicza | |
1 | Wańkowicza | |
2 | Botaniczna | |
3 | Wiosenna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
2 | Bagienna | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
2 | Sanatoryjna | |
2 | Jezioro Szmaragdowe | |
1 | Grabowa | |
1 | Złota | |
3 | Granitowa | |
2 | Podjuchy | |
1 | Metalowa | |
2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | ||
Dmowskiego | ||
Transportowa | ||
Tokarska | ||
Rymarska | ||
Sucha | ||
Klucz (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Klucz | ||
Sucha | ||
Rymarska | ||
Tokarska | ||
Transportowa | ||
Dmowskiego | ||
Podjuchy Dworzec | ||
Podjuchy Dworzec | ||
1 | Metalowa | |
2 | Podjuchy | |
1 | Granitowa | |
2 | Złota | |
1 | Grabowa | |
2 | Jezioro Szmaragdowe | |
1 | Sanatoryjna | |
3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Torfowa | |
1 | Bagienna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
1 | Wiosenna | |
1 | Leśmiana | |
2 | Botaniczna | |
1 | Wańkowicza | |
1 | Iwaszkiewicza | |
1 | Zaranie | |
1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | Rondo Reagana | |
1 | Kolorowych Domów | |
1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.