przejście do treści strony

Informacje o linii E

linia autobusowa dzienna pospieszna

Przebieg linii

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Osiedle Bukowe<—>Plac Szarych Szeregów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Przelotowa — Jasna — Struga — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego (z powrotem: aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Wojska Polskiego)

Aktualności

Zmiany komunikacyjne na prawobrzeżu — Niespełna dwa tygodnie zostały do uruchomienia nowej pętli autobusowej „Turkusowa”. Do dyspozycji pasażerów będą nie tylko wygodne przystanki, ale także tablice informacji pasażerskiej i biletomat. Najważniejsza jest jednak nowa siatka połączeń, dzięki której mieszkańcy prawobrzeża w wygodny sposób dojadą do centrum miasta i w poszczególne miejsca w swoich dzielnicach. Pełną informację w najbliższych dniach będą mogli znaleźć w swoich skrzynkach na listy. Pętla rusza 29 stycznia.

Ferie — zmiany w rozkładach! — Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje, że z uwagi na rozpoczynające się z dniem 15 stycznia 2018 r. dwutygodniowe ferie szkolne, na okres od 15 do 26 stycznia włącznie wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy.

Przystanki linii

Obecnie na tej linii nie są wykonywane żadne kursy.

przewiń do góry