Linia 8
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Gumieńce ↔ Turkusowa
- Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
Informacje
- Komunikacja w Święta Wielkanocne
- Zmiany w komunikacji miejskiej i kasach biletowych w okresie Świąt Wielkanocnych.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Zajezdnia Pogodno | ||
Unii Lubelskiej | ||
Łękno | ||
Bogumiły | ||
Plac Gałczyńskiego | ||
Wawrzyniaka | ||
Bohaterów Warszawy | ||
Turzyn | ||
Plac Kościuszki | ||
Gumieńce | ||
1 | Kwiatowa | |
10 | Ku Słońcu | |
1 | Szkoła Salezjańska | |
2 | Karola Miarki | |
1 | Cmentarz Centralny | |
1 | Osiedle Akademickie | |
2 | Sikorskiego | |
2 | Plac Kościuszki | |
3 | Brama Portowa | |
Plac Żołnierza Polskiego | ||
Plac Rodła | ||
Plac Grunwaldzki | ||
Plac Szarych Szeregów | ||
Felczaka | ||
Piotra Skargi | ||
Bogumiły | ||
Łękno | ||
Unii Lubelskiej | ||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | ||
3 | Wyszyńskiego | |
1 | Celna | |
1 | Energetyków | |
2 | Port Centralny | |
2 | Parnica | |
2 | Merkatora | |
1 | Basen Górniczy | |
4 | Hangarowa | |
2 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Turkusowa | |
2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Rondo Olszewskiego | ||
Międzyparkowa | ||
Stadion „Arkonia” | ||
Las Arkoński | ||
Wojciechowskiego | ||
Arkońska Szpital | ||
Wszystkich Świętych | ||
Niemierzyńska Technopark | ||
Muzeum Techniki | ||
Krasińskiego | ||
Kołłątaja | ||
Lubomirskiego | ||
Plac Witosa | ||
Rayskiego | ||
Plac Rodła | ||
Zajezdnia Pogodno | ||
Unii Lubelskiej | ||
Łękno | ||
Bogumiły | ||
Piotra Skargi | ||
Felczaka | ||
Plac Szarych Szeregów | ||
Plac Grunwaldzki | ||
Plac Rodła | ||
Plac Żołnierza Polskiego | ||
Brama Portowa | ||
Turkusowa | ||
1 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Hangarowa | |
4 | Basen Górniczy | |
1 | Merkatora | |
2 | Parnica | |
2 | Port Centralny | |
2 | Energetyków | |
1 | Celna | |
2 | Wyszyńskiego | |
2 | Brama Portowa | |
2 | Plac Zwycięstwa | |
3 | Plac Kościuszki | |
Turzyn | ||
Bohaterów Warszawy | ||
Wawrzyniaka | ||
Plac Gałczyńskiego | ||
Bogumiły | ||
Łękno | ||
Unii Lubelskiej | ||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | ||
2 | Sikorskiego | |
1 | Osiedle Akademickie | |
1 | Cmentarz Centralny | |
2 | Karola Miarki | |
2 | Szkoła Salezjańska | |
1 | Ku Słońcu | |
1 | Kręta | |
1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.