przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Coraz jaśniej w Szczecinie (25.05.2018)

Jaśniej robi się na kolejnych ulicach w Szczecinie. Zakończyły się prace na ulicy Potok, trwają roboty na ulicy Puckiej, od Elbląskiej do Tczewskiej i czekamy na rozstrzygnięcie innych przetargów, po których oświetlone zostaną następne rejony naszego miasta.

Uwaga, tramwaj! (24.05.2018)

Poprawi się bezpieczeństwo w kilkunastu miejscach w Szczecinie, na skrzyżowaniach w rejonie przejazdu tramwajów. Wytypowanie punktów poprzedziła analiza wypadków i zdarzeń zagrażających życiu i zdrowiu kierowców, ale także motorniczych i pasażerów. Pierwsza część prac dotyczyć będzie wprowadzenia nowego oznakowania pionowego. W czerwcu pojawią się także dodatkowe piktogramy na samej jezdni.

Utrudnienia na ul. Energetyków (22.05.2018)

Informujemy, że w związku z kolejnym etapem prac przy Trasie Zamkowej w środę w nocy wprowadzony został następny etap czasowej organizacji ruchu. Tym razem zmiany czekają na kierowców na ulicy Energetyków, w obu kierunkach.

Drogowcy na kolejnej ulicy (15.05.2018)

W najbliższą środę wieczorem drogowcy rozpoczną prace w kolejnym miejscu. Utrudnień można spodziewać się po godzinie 18:00 na ulicy 26 Kwietnia. Robotami objęty zostanie odcinek od alei Bohaterów Warszawy do ulicy Derdowskiego. Powierzchnia wymiany nawierzchni tym razem to 17000 metrów kwadratowych.

Brama Portowa z sekundnikami (14.05.2018)

25 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się w naszym mieście, tym razem na Bramie Portowej. Z nowego rozwiązania kierowcy będą korzystali od poniedziałkowego popołudnia.

Zmiany na Trasie Zamkowej (11.05.2018)

W najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu na Trasie Zamkowej. Kierowcy na odcinku pomiędzy Odrą a Parnicą pojadą dwoma nitkami po prawej stronie przeprawy. Prosimy o szczególną uwagę ze względu na nowy układ ruchu.

Kolejna ulica zyska nową nawierzchnię (11.05.2018)

Roboty drogowe idą pełną parą. Ulica Gryfińska, Kaszubska, a niebawem także Jana z Kolna zyska nową nawierzchnię. Drogowcy rozpoczną roboty w najbliższy poniedziałek wieczorem.

przewiń do góry