przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Jaśniej i bezpieczniej na kolejnych ulicach

opublikowano: 27.12.2017 15:32 · wiadomość archiwalna

Elektrooszczędne, LED-owe latarnie rozbłysły przy kolejnych szczecińskich ulicach. Dwadzieścia słupów z oświetleniem stanęło przy ulicach Wiklinowej i Azaliowej.

Od kilku dni na wymienionych ulicach jest jaśniej i bezpieczniej. Nowe latarnie instalowano w dwóch częściach. Łączny koszt inwestycji przy Wiklinowej i Azaliowej to 144 tys. zł.

W Szczecinie trwa sukcesywny montaż kolejnych energooszczędnych lamp. Od niedawna siedem latarni zużywających energię elektryczną na optymalnym poziomie oświetla ul. Brodzińskiego (na odcinku od ul. Matuszyńskiego do św. Stanisława Kostki). Równocześnie z latarniami powstał tu także nowy chodnik. Zaświeciły też LED-y przy ul. Myślenickiej. Od początku grudnia jaśniej jest również na ul. Harnasiów i Zbójnickiej. Ponadto trwa realizacja zadania „Przebudowa ul. Rostockiej polegająca na budowie oświetlenia LED wraz z budową chodnika”, gdzie zainstalowanych zostanie ponad 20 lamp.

Przypomnijmy, że w tym roku do użytku oddano już energooszczędne oświetlenie na ul. Rapackiego, Rugiańskiej, Ceglanej i Miedzianej. Łącznie w Szczecinie w ostatnich miesiącach zainstalowano ponad 100 LED-owych latarni. Koszt realizowanych obecnie i zrealizowanych już inwestycji to około 600 tys. zł.

przewiń do góry