przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Duże utrudnienia na ważnym skrzyżowaniu na prawobrzeżu (19.06.2018)

Informujemy, że w środę po porannym szczycie komunikacyjnym zamknięta dla ruchu zostanie ulica Chłopska na odcinku od ronda Reagana do ulicy Swojskiej oraz ulica Kolorowych Domów na odcinku od ulicy Różowej do ulicy Chłopskiej.

Letnie rozkłady jazdy (19.06.2018)

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Już za kilka dni dla uczniów zabrzmi ostatni dzwonek, a w związku z tym zmienią się rozkłady jazdy na niektórych liniach. Zachęcamy pasażerów do przygotowania się do podróży.

Nowości na ulicy Cyryla i Metodego (18.06.2018)

Trwają prace brukarskie na ulicy Cyryla i Metodego. Nowe chodniki są już prawie gotowe, ale to nie koniec prac w tym rejonie. Niebawem w tej okolicy zmieni się także nawierzchnia.

Darmowe przejazdy coraz bliżej (05.06.2018)

W dzienniku urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego ukazała się uchwała, dzięki której od 1 lipca uczniowie szkół podstawowych ze Szczecina, oraz — po podpisaniu stosownych porozumień przez gminy — mieszkańcy spoza naszego miasta będą podróżować komunikacją miejską za darmo.

Zmiana trasy autobusów linii 58, 59, 523 i 524 (16.05.2018)

Informujemy, że związku z budową sieci wodociągowej w ciągu ulicy Hożej i Studziennej od 16 maja do odwołania zmieniona zostanie trasa autobusów linii 58, 59, 523 i 524.

Zmiana lokalizacji przystanków „Dołuje Kościół” (11.05.2018)

W związku z przebudową ulic Żubrzej i Daniela w Dołujach od 11 maja do odwołania zmianie ulegnie lokalizacja przystanków „Dołuje Kościół” dla autobusów linii 122 i 536. Przystanki zlokalizowane w ciągu ul. Daniela zostaną przesunięte w kierunku drogi krajowej nr 10 zgodnie z obowiązującą tymczasową organizacją ruchu.

przewiń do góry