przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Zmiana trasy autobusów linii 58, 59, 523 i 524 (16.05.2018)

Informujemy, że związku z budową sieci wodociągowej w ciągu ulicy Hożej i Studziennej od 16 maja do odwołania zmieniona zostanie trasa autobusów linii 58, 59, 523 i 524.

Zmiana lokalizacji przystanków „Dołuje Kościół” (11.05.2018)

W związku z przebudową ulic Żubrzej i Daniela w Dołujach od 11 maja do odwołania zmianie ulegnie lokalizacja przystanków „Dołuje Kościół” dla autobusów linii 122 i 536. Przystanki zlokalizowane w ciągu ul. Daniela zostaną przesunięte w kierunku drogi krajowej nr 10 zgodnie z obowiązującą tymczasową organizacją ruchu.

Zmiany na przystanku przy Filharmonii (09.05.2018)

Niebawem poprawi się komfort pasażerów korzystających z przystanku przy Filharmonii. Trwają prace brukarskie, które doraźnie poprawią bezpieczeństwo i estetykę tego miejsca.

Przebudowa przystanku w Łęgach (24.10.2017)

W związku z przebudową przystanku nawrotowego miejscowości Łęgi („Łęgi Wieś”) z dniem 24 października zawieszeniu ulega obsługa przystanku „Łęgi Wieś”, a przystanki „Łęgi Skrzyżowanie” przeniesione zostają na ul. Północną. 

przewiń do góry