przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Triathlon Szczecin 2018 — zmiany w komunikacji i organizacji ruchu (17.07.2018)

W związku z organizacją dnia 22.07.2018 r. imprezy pn. Triathlon Szczecin 2018 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu środków komunikacji miejskiej. Zmiany będą obowiązywać od dnia 22.07.2018 r. od godz. 4:30 do zakończenia imprezy.

Zmiana trasy autobusów linii 58, 59, 523 i 524 (17.07.2018)

W związku z budową sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w ciągu ul. Robotniczej (skrzyżowanie z ul. Studzienną), od 24 lipca do 30 lipca 2018 r. zmieniona zostanie trasa autobusów linii 58, 59, 523 i 524.

Pojazdy historyczne znów na trasie (06.07.2018)

Większość z nas wypatruje na przystanku najnowszych autobusów i tramwajów typu Swing. Wakacje to czas, kiedy znacząco podwyższamy średnią wieku naszego taboru. W najbliższą niedzielę na trasie spotkamy tramwaj i autobus historyczny. Zapraszamy na podróż liniami turystycznymi 0, 50 i 100.

Urzędnicza Papierowa Rewolucja (06.07.2018)

Każdego dnia w ZDiTM załatwiane są sprawy w kilkunastu działach. Urzędnicy odpowiadają na pisma, przygotowują informacje, obracają ogromną ilością papieru. Większość oficjalnych dokumentów trzeba archiwizować lub zniszczyć, ale są też takie, które mogą być oddane jako makulatura. Pracownicy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego oraz spółki Tramwaje Szczecińskie przyłączają się do Papierowej Rewolucji.

Nowe chodniki i oświetlenie (04.07.2018)

Nowe oświetlenie i wyczekiwany przez pieszych chodnik pojawi się jeszcze w tym roku na ulicy Nehringa na odcinku od Pokoju do Golęcińskiej. Niebawem rozpoczną się w tym miejscu prace budowlane i związane z tym utrudnienia dla kierowców.

Awaria w kasie na Słonecznym (29.06.2018)

Informujemy, że z powodu awarii nie ma możliwości wyrobienia Szczecińskiej Karty Aglomeracyjnej w kasie na Słonecznym. Zapraszamy na ulicę Turkusową. Za utrudnienia przepraszamy.

Dodatkowa możliwość dojazdu bez przesiadek (29.06.2018)

Informujemy, że od 2 lipca pasażerowie z osiedli Żydowce, Klucz, Podjuchy i Zdroje będą mieli możliwość dojazdów autobusami do centrum Szczecina bez przesiadek. Dzięki porozumieniu zawartemu z PKS Szczecin, osoby posiadające bilet okresowy na komunikację miejską w Szczecinie (bilet na dowolną linię), będą mogli bez dopłaty skorzystać na terenie Szczecina z autobusowej linii nr 1.

Darmowe przejazdy — INSTRUKCJA (27.06.2018)

Już za kilka dni uczniowie szczecińskich szkół podstawowych nie będą musieli kasować biletów w komunikacji miejskiej. Za darmo będą podróżować również dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze nauki, niezależnie od miejsca zamieszkania.

przewiń do góry