przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Bilet za złotówkę jeszcze dłużej!

opublikowano: 11.08.2017 13:06 · zmodyfikowano: 21.08.2017 11:33 · wiadomość archiwalna

Bilety na komunikację miejską tylko za 1 zł? To możliwe dzięki Mobilnej Karcie Miejskiej. Promocja została przedłużona do 27 sieprnia!

Firma GoPay, umożliwiająca zakup biletów przez Internet w systemie Mobilnej Karty Miejskiej, wspólnie z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przygotowała promocję „Bilet za złotówkę”.

Promocja dotyczy zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min.

Zakupu można dokonać w dniach od 1 lipca do 27 sierpnia 2017 r. przy użyciu karty płatniczej, a od dnia 28 sierpnia do 31 grudnia 2017 r. przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system Mobilnej Karty Miejskiej Miasta Szczecin.

Aplikację można pobrać z sklepie Google Play oraz na stronie internetowej www.gopay24.pl.

Wyjaśniamy też, że planowany termin wdrożenia MKM na system iOS został przesunięty na koniec sierpnia ze względu na to, że w po wdrożeniu MKM w czerwcu pojawiło się kilka nowych pomysłów usprawnienia aplikacji. Wówczas uzgodniono z wykonawcą, że wdrożenia na kolejnych systemach będą zawierały wprowadzane zmiany na Androidzie. Nowości to: przypominajka, wersja anglojęzyczna oraz moduł płatności Masterpass.

przewiń do góry