przejście do treści strony

AktualnościRSS

Mobilna Karta Miejska również na iOS

opublikowano: 06.10.2017 14:54 · zmodyfikowano: 13.10.2017 13:51 · wiadomość archiwalna

Kolejne osoby mogą korzystać z Mobilnej Karty Miejskiej i ofert, jakie przygotowaliśmy. Teraz dostęp mają także użytkownicy systemu iOS, dzięki temu także oni mogą zdobyć darmowy przejazd! Wystarczy pobrać intuicyjną aplikację, która krok po kroku poprowadzi użytkownika przez oferty i taryfy miejskie. Tylko za jej pomocą można też nabywać karnety 10-przejazdowe w cenie dziewięciu lub bilet za złotówkę - teraz już zarówno na iOS jak i Android.

Z Mobilnej Karty Miejskiej od czerwca korzystają użytkownicy smartfonów z systemem Android, teraz mogą ją pobierać także posiadacze urządzeń mobilnych z systemem iOS. Aplikacja to narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą skorzystać z pełnej oferty biletowej ZDiTM, mogą też liczyć na przesyłane za jej pośrednictwem powiadomienia dotyczące taryfy czy utrudnień w ruchu. Na przykład na 3 dni przed zakończeniem ważności biletu okresowego na adres mailowy oraz na telefon w aplikacji MKM przesłana zostanie informacja o treści „WITAJ, przypominamy że za 3 dni kończy się ważność twojego biletu okresowego. Pamiętaj o zakupie nowego”. MKM jest dostępna także w wersji anglojęzycznej.  

MKM jest jedyną aplikacją, która umożliwia zakup biletu 10-przejazdowego. Korzystając z MKM 10 biletów kupujemy w cenie 9. Przypominamy także o trwającej do 31 grudnia (lub do wyczerpania puli) promocji „Bilet za złotówkę”. Dotyczy ona zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min. Zakupu można dokonać przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system Mobilnej Karty Miejskiej Miasta Szczecin.

Z MKM korzysta już ponad 2000 zarejestrowanych użytkowników. W samym wrześniu za jej pośrednictwem pasażerowie kupili około 4000 biletów, a od początku funkcjonowania aplikacji sprzedano ich 12 000.

Więcej informacji na temat Mobilnej Karty Miejskiej.

przewiń do góry