przejście do treści strony

AktualnościRSS

Trwa zbieranie opinii na temat projektu Siatki Połączeń Prawobrzeże

opublikowano: 08.11.2017 11:29 · zmodyfikowano: 08.11.2017 21:16 · wiadomość archiwalna

Jeszcze przez tydzień można wziąć udział w ankiecie dotyczącej projektu Siatki Połączeń Prawobrzeże po uruchomieniu pętli autobusowej „Turkusowa”. Dotychczas ponad 600 osób podzieliło się z nami swoimi opiniami, czekamy na kolejne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie badającej preferencje pasażerów poruszających się po prawobrzeżu oraz pomiędzy prawobrzeżem i lewobrzeżem. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut, a pozwoli na zapoznanie się z opiniami i uwagami na temat zaproponowanego Projektu Siatki Prawobrzeże. Dzięki odpowiedziom mieszkańców zobrazowane zostaną także zwyczaje komunikacyjne pasażerów w tym obszarze miasta. Celem wprowadzenia nowej siatki jest jak najlepsze, szybkie i wygodne skomunikowanie mieszkańców prawobrzeża z liniami Szybkiego Szczecińskiego Tramwaju. Czy zaproponowany wariant spełni tę rolę? Formularz składa się z dwunastu pytań otwartych. Opinie mieszkańców będą zbierane do 15 listopada na dwa sposoby:

Opis oraz prezentacja ze szczegółowym przebiegiem danych linii oraz częstotliwością ich kursowania dostępna jest we wcześniejszej informacji oraz w załączniku poniżej.

przewiń do góry