przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Zmiany na linii 76

opublikowano: 29.01.2018 11:50 · zmodyfikowano: 29.01.2018 12:30 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że od 1 lutego zmieni się trasa i rozkład jazdy autobusów linii 76. Prosimy pasażerów o uwagę przy planowaniu podróży. 

W ramach zmian zlikwidowany zostanie przystanek końcowy „Tkacka”, który zostanie przeniesiony na aleję Niepodległości („Brama Portowa”) na wysokość KFC. Zmieniona trasa przebiegać będzie od ul. Wyszyńskiego przez aleję Niepodległości. Autobus zawróci przez pl. Żołnierza Polskiego do alei Nieodległości i dalej w ul. Wyszyńskiego po stałej trasie. Wprowadzone zostaną także dodatkowe kursy przez ul. Logistyczną.

Zmianie ulegnie cały rozkład jazdy.

Przystanek „Brama Portowa” na wysokości KFC będzie dla wysiadających. Przystanek „Brama Portowa” — peron tramwajowo-autobusowy będzie dla wsiadających.

powiązane linie: 76

przewiń do góry