przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Nowy chodnik i oświetlenie na Rostockiej

opublikowano: 29.01.2018 14:24 · zmodyfikowano: 29.01.2018 16:14 · wiadomość archiwalna

Zakończyły się prace na ulicy Rostockiej. Pod koniec ubiegłego roku zostało włączone oświetlenie i już przed świętami Bożego Narodzenia poprawiło bezpieczeństwo na ulicy. W ramach zadania wybudowano również nowy chodnik na odcinku od ul. Jemiołowej do ul. Korony Północnej, a na wniosek mieszkańców zmian jest więcej.

Reagując na sygnały, wyremontowany został także chodnik przy ulicy Rostockiej. Chodzi tutaj o około 260-metrowy ciąg pieszy, który był w bardzo złym stanie technicznym. W najbliższym czasie zostanie wykonana także przycinka zieleni, która może utrudniać korzystanie z odnowionego odcinka. Dodatkowo chodnik pojawił się w rejonie wiaty przystankowej przy ulicy Jemiołowej.

Generalnym wykonawcą było Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „VOTUM” Spółka Cywilna, koszt prac to około 350 tys. zł.

przewiń do góry