przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Dni wolne od handlu — kasy zamknięte, zawieszona linia 62

opublikowano: 09.03.2018 08:48 · zmodyfikowano: 09.03.2018 08:52 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że we wszystkie niedziele wolne od handlu kasy biletowe ZDiTM będą nieczynne. Pierwsze zamknięcie, po wejściu w życie nowej ustawy, będzie w najbliższą niedzielę. Zawieszona zostanie także linia 62.

Zachęcamy pasażerów do przygotowania się do podróży. Bilety można nabyć przy użyciu telefonów komórkowych poprzez aplikacje: moBilet, SkyCash czy GoPay (Mobilna Karta Miejska), w 36 biletomatach stacjonarnych oraz biletomatach mobilnych, których jest ponad 440. Zachęcamy także do korzystania z dedykowanej strony internetowej do doładowania karty SKA. Można również skorzystać z tzw. e-portmonetki na kartach SKA/SKR i bilet zakupić w elektronicznych kasownikach.

Przypominamy, że ZDiTM posiada 13 kas biletowych, z tego 7 funkcjonuje w godz. 6:00-20:30 w dni powszednie (w roku 2017 wydłużono czas z godziny 20:00 do 20:30), kasa Turzyn w dni powszednie funkcjonuje w godz. 10:00-20:00, Klonowica 7:30-15:30, 4 kasy funkcjonują od 10:00 do 17:15. Ponadto wybrane kasy biletowe w każdym rejonie Szczecina czynne są również w soboty i niedziele pracujące: Turzyn, Plac Rodła, Turkusowa.

Komunikacja miejska będzie funkcjonowała według rozkładów podanych na tabliczkach. W niedziele bez handlu nie będzie jeździć tylko linia 62.

przewiń do góry