przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 16-17 czerwca (14.06.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Organizacja ruchu i komunikacja miejska podczas Dni Morza (05.06.2018)

Wielkie imprezy w Szczecinie zawsze wiążą się ze zmianami w organizacji ruchu i transportu zbiorowego. Część ulic będzie zamknięta, a na trasach pojawią się dodatkowe autobusy i tramwaje. Wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom naszego miasta komunikację z terenem wydarzenia, a także sprawny powrót do domu. Prosimy kierowców i pasażerów o zapoznanie się z tym, co czeka ich w czasie Dni Morza.

IV Sanprobi Maraton Szczeciński — utrudnienia w ruchu (30.05.2018)

Informujemy, że w związku z organizacją w niedzielę 3 czerwca IV Sanprobi Maratonu Szczecińskiego (godz. 8-14) oraz biegu Policka Piętnastka (godz. 9-13:30) będą wprowadzane dynamiczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na terenie Miasta Szczecin oraz Gminy Police. Na utrudnienia napotkają także kierowcy.

Komunikacja miejska w Boże Ciało (29.05.2018)

Przypominamy, że 31 maja jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Informujemy, że komunikacja miejska będzie kursowała według świątecznych rozkładów jazdy i zamknięte zostaną kasy biletowe. Zachęcamy pasażerów do przygotowania się do podróży.

Utrudnienia w ruchu 30-31 maja (29.05.2018)

W związku z planowanymi w mieście procesjami religijnymi oraz Orszakiem Króla Maciusia, informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu 30 i 31 maja. Jednocześnie przypominamy, że niezależnie od poniższego komunikatu, przemarsze wiernych mogą odbywać się także w innych miejscach. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność, a pasażerów prosimy o cierpliwość.

35 ton odpadów tygodniowo (28.05.2018)

Każdego dnia pracownicy ZDiTM zbierają z ulic naszego miasta około 7 ton odpadów. W ramach robót publicznych codziennie swoje zadania wykonuje ponad 60 osób, które dbają o utrzymanie czystości pasa drogowego i terenów miejskich. Oprócz tego na chodnikach i ścieżkach rowerowych można spotkać specjalne zamiatarki.

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 23-27 maja (22.05.2018)

W związku z wydarzeniami planowanymi w najbliższych dniach na ulicach naszego miasta, informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Blokada drogi (18.05.2018)

Informujemy, że w piątek 18 maja mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu w okolicy ulicy Dmowskiego. W godzinach 15:00-16:00 planowany jest protest i blokada ulicy przez grupę około 30 osób. Kierowców i pasażerów prosimy o szczególną uwagę i cierpliwość. Na miejscu będą służby Nadzoru Ruchu.

Utrudnienia w ruchu 18-20 maja (17.05.2018)

W związku z weekendowymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Kasa Podjuchy (17.05.2018)

Informujemy, że dnia 18 maja kasa w Podjuchach będzie czynna do godz. 15:00. Jest to spowodowane z pracami remontowym. Za uniedogodnienia przepraszamy.

przewiń do góry