przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:



Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 23 marca (21.03.2017)

Informujemy, że ze względu na zgromadzenie publiczne planowane na 23 marca między godziną 10:00 a 16:00 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Nowość w Szczecinie poprawi bezpieczeństwo pieszych (20.03.2017)

Wyjątkowe oświetlenie przejścia dla pieszych pojawiło się na ulicy Kopernika. Specjalne światełka zatopione w jezdni włączają się automatycznie, gdy wyczują ruch pieszego. To nowość w Szczecinie i w całej Polsce.

Wraca akcja Pasażer od przedszkola (20.03.2017)

W zeszłym roku przez dwa miesiące zajezdnie autobusowe na Klonowica i Struga odwiedziło ponad 700 dzieci. Zapraszamy na wiosenną edycję akcji Pasażer od Przedszkola. Zajęcia organizowane przez ZDiTM, a także spółki przewozowe SPAK i SPAD przeznaczone są dla dzieci z przedszkoli i klas początkowych szkół podstawowych.

Otwarcie ofert na przebudowę ulicy Jagiellońskiej (17.03.2017)

Fontanna w centralnym punkcie, ławeczki, stojaki rowerowe, nowa zieleń i ruch uspokojony. Ulicę Jagiellońską i plac Zamenhofa czeka gruntowna przemiana. W piątek nastąpiło otwarcie ofert na roboty budowlane w tym rejonie.

Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Wawrzyniaka — Krzekowo (16.03.2017)

Informujemy, że w związku z pracami w rejonie torowiska tramwajowego na ul. Mickiewicza, w dniach 18-19.03.2017 wstrzymany zostaje ruch tramwajowy na odcinku Wawrzyniaka — Krzekowo. Prosimy pasażerów o dokładne zaplanowanie podróży. 

Most Cłowy — raport z budowy (15.03.2017)

Zakończył się najbardziej widowiskowy etap remontu mostu Cłowego — demontaż przęseł. Teraz na placu budowy widać niewiele, ale to nie oznacza, że nie dzieje się nic. Części przyczółków — korpusu i skrzydełek, zostały rozebrane do poziomu fundamentów. Wszystkie wykonywane obecnie roboty wokół tych elementów zostały przewidziane umową i nie zagrażają terminowi przywrócenia przeprawy do używania.

Dbajmy o czystość w komunikacji miejskiej (13.03.2017)

Codziennie w szczycie komunikacyjnym po Szczecinie jeździ około 330 pojazdów komunikacji miejskiej. Każdej nocy lub z samego rana autobusy i tramwaje przygotowywane są do wypuszczenia na trasę. Przewoźnicy dokładają starań, aby czysty tabor wyjeżdżał z zajezdni, ale to, w jakim stanie wraca, w dużej mierze zależy już od pasażerów.

Nowe rondo już otwarte (07.03.2017)

Otwarte zostało rondo u zbiegu ulic Łubinowej, Handlowej i Nałkowskiej. Przywrócone zostają przystanki komunikacji miejskiej, a przejazd przez przebudowane skrzyżowanie jest płynny.

Utrudnienia w ruchu 5 marca (03.03.2017)

Informujemy, że w związku z organizacją biegu „SANPROBI — Bieg kobiet” w najbliższy weekend mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w rejonie Jasnych Błoni. Prosimy kierowców i pieszych o szczególną uwagę. Pasażerów informujemy, że w niedzielę 5 marca autobus linii 67 pojedzie częściowo zmienioną trasą .

Przemarsz — utrudnienia w ruchu (01.03.2017)

Informujemy, że dzisiaj, tj. 1 marca w godzinach 19:30-21:30 odbędzie się przemarsz ulicami: pl. Orła Białego — Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — al. Wyzwolenia — pl. Rodła — Piłsudskiego — pl. Grunwaldzki. Związane jest to z upamiętnieniem Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ulice będą zamykane dynamicznie w miejscach przemarszu. Komunikacja miejska może mieć w związku z tym opóźnienia.

przewiń do góry