przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:



Linie komunikacji miejskiej

Kliknij na numer linii, aby przejść do jej rozkładu jazdy.

Linie tramwajowe dzienne zwykłe

1 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
2 Turkusowa<—>Dworzec Niebuszewo
Jaśminowa — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
3 Las Arkoński<—>Pomorzany
Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — Dworcowa — Nowa — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
4 Kursuje w dni powszednie w godzinach 7-17.
Nie kursuje w okresie wakacji letnich.
Krzekowo<—>Pomorzany
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Jagiellońska — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
5 Stocznia Szczecińska<—>Krzekowo
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — Jagiellońska — aleja Bohaterów Warszawy — Mickiewicza — rondo Karskiego — Żołnierska
6 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
7 Krzekowo<—>Turkusowa
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
8 Gumieńce<—>Turkusowa
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
9 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
10 Kursuje w dni powszednie w godzinach 6-20, a w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-17.
Gumieńce<—>Las Arkoński
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska
11 Ludowa<—>Pomorzany
Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
12 Pomorzany<—>Dworzec Niebuszewo
Budziszyńska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)

Linie tramwajowe dzienne zastępcze

16 Kursuje w okresie zamknięcia ul. Jana z Kolna dla ruchu tramwajowego.
Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska

Linie tramwajowe dzienne specjalne

14 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Gumieńce<—>Filharmonia
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego)
15 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Gumieńce<—>Dworzec Niebuszewo
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)

Linie tramwajowe dzienne turystyczne

0 Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Smolańska — Chmielewskiego — Kolumba
Trasa okrężna.

Linie autobusowe dzienne zwykłe

51 Kołłątaja<—>Osów
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska
Kołłątaja<—>Głębokie
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska — Miodowa
52 Tkacka<—>Wyspa Pucka
Tkacka — Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego — Tkacka) — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Kanał Parnicki — Marynarska
53 Stocznia Szczecińska<—>Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Wierzbowa — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
54 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu, także wybrane kursy w godzinach wieczornych.
W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) wybrane kursy.
55 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Turkusowa<—>Osiedle Bukowe
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Chłopska — Kolorowych Domów
56 Nie kursuje w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie.
Basen Górniczy<—>Dąbie Osiedle
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
57 Kołłątaja<—>Warszewo
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Szczecińska — Duńska — Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska (z powrotem: Złotowska — Perlista — Szwedzka)
58 Kursuje do godziny 18.
Plac Rodła<—>Gocław
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Robotnicza (z powrotem: Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka) — Dębogórska — Wiszesława — Strzałowska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Lipowa
59 Plac Rodła<—>Nehringa
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Robotnicza (z powrotem: Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka) — Dębogórska — Wiszesława — Świętojańska — Pokoju — Szosa Polska
Plac Rodła<—>Studzienna
Piłsudskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Studzienna — Żelazna — Grzymińska — Studzienna (z powrotem: Studzienna — Zgorzelecka — Hoża)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — rondo Prymy — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
61 Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)
Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa (z powrotem: Południowa — rondo Uniwersyteckie) — rondo Hakena — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)
Wybrane kursy w od kwietnia do października.
62 Kursuje w dni powszednie i w soboty w godzinach 5:30-22:30, a w niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-20.
Nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu.
Plac Zwycięstwa<—>Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Ustowo
63 Kołłątaja<—>Skolwin
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Stołczyńska — Orłowska — Artyleryjska — Kamienna — Plażowa — Inwalidzka
64 Dąbie Osiedle<—>Klucz Autostrada
Goplańska — Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (z powrotem: Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
65 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Przelotowa (z powrotem: Przelotowa — Handlowa) — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
66 Nie kursuje w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie.
Osiedle Bukowe<—>Podjuchy
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (z powrotem: Szlamowa — Metalowa)
Osiedle Bukowe<—>Żydowce
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Dmowskiego — Mechaniczna — Tokarska (z powrotem: Tokarska — Dmowskiego)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
Osiedle Bukowe<—>Klucz
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Dmowskiego — Rymarska
Wybrane kursy.
67 Stocznia Szczecińska<—>Karola Miarki
Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
W soboty, niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowego Roku) kursuje w godzinach porannych.
68 Plac Rodła<—>Przepiórki
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Królewskiego — Łączna — Świergotki — Przepiórki (z powrotem: Przepiórki — Łączna)
69 Kołłątaja<—>Rugiańska
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska
Kołłątaja<—>Ludowa
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
70 Dworzec Główny<—>Urząd Miasta
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Elektrownia Pomorzany<—>Urząd Miasta
Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (z powrotem: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
71 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
72 Nie kursuje w niedziele i dni świąteczne.
Basen Górniczy<—>Śmierdnica
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka
Basen Górniczy<—>Jezierzyce
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka — Topolowa
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
73 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka — Bryczkowskiego — Tczewska — Goleniowska — Newtona — Gierczak — Przestrzenna — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Trasa okrężna — kursy wykonywane w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
W przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
74 Zakłady Piekarnicze<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Łukasińskiego Ogrody<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Mierzyn Szkoła<—>Bezrzecze
Mierzyn: Kolorowa — Długa (z powrotem: Długa) — Topolowa — Nasienna — Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Wybrane kursy.
75 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
76 Nabrzeże Ewa<—>Brama Portowa
Hryniewieckiego — [Logistyczna —] Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Heyki.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Logistyczną.
Logistyczna<—>Brama Portowa
Logistyczna — Hryniewieckiego — Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (z powrotem: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
Wybrane kursy.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Heyki.
77 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
78 Kursuje w dni powszednie do godziny 20.
Osiedle Arkońskie<—>Kołłątaja
Wiśniowy Sad — Chopina — Krasińskiego — Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka (z powrotem: Asnyka — Orzeszkowej) — rondo Sybiraków — Kołłątaja
79 Osiedle Słoneczne<—>Jezierzyce
Handlowa — rondo Reagana — Pszenna — Walecznych — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Topolowa
80 Zakłady Piekarnicze<—>Ludowa
Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
81 Przecław<—>Plac Kościuszki
Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Kołbaskowo<—>Plac Kościuszki
Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Wybrane kursy.
Rosówek Granica<—>Plac Kościuszki
Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Wybrane kursy.
Kamieniec<—>Plac Kościuszki
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Wybrane kursy.
82 Kursuje w godzinach 6:30-20:30.
Kołłątaja<—>Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Thugutta — Kormoranów — Krucza (z powrotem: Krucza — Obotrycka — Wilcza)
83 Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice)
Wybrane kursy.
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (z powrotem: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) — Kołbaskowo
Wybrane kursy.
84 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
Wybrane kursy.
85 Kursuje w dni powszednie.
Podjuchy Pętla<—>Smocza — Falskiego
Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Krzemienna — Smocza — Falskiego (z powrotem: Falskiego — Przewiewna — Krzemienna)
86 Osiedle Kaliny<—>Plac Rodła
Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
Zakłady Piekarnicze<—>Plac Rodła
Łukasińskiego — Taczaka — Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu. W soboty, niedziele i dni świąteczne kursuje w godzinach 8-18.
87 Owocowa Dworzec<—>Podbórz
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (z powrotem: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Wielkopolska — Wąska — Felczaka — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Wybrane kursy w dni powszednie w godzinach szczytu.
88 Maczka<—>Okulickiego
Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przemyska — Kielecka — Anhellego (z powrotem: Anhellego — Okulickiego)
Maczka<—>Stobno Stacja
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno
Wybrane kursy.
Maczka<—>Warnik
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno — Bobolin — Warnik (z powrotem: Warnik — Będargowo — Stobno)
Wybrane kursy.
91 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Struga — Pomorska — Potok
93 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Tczewska — Bryczkowskiego — Bałtycka — Żuka — Sokołowskiego — Przytorze — Przylesie — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
Trasa okrężna — kursy wykonywane w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
W przeciwnym kierunku kursuje linia 73.
96 Basen Górniczy<—>Osiedle Kasztanowe
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
97 Kursuje w dni powszednie w godzinach 5:30-19, a w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 9-17. Nie kursuje w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie.
Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Osiedle Bukowe<—>Zakłady Drobiarskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska
W dni powszednie kursuje w godzinach szczytu.
101 Plac Rodła<—>Police Jasienica Pętla
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Ogrodnicza — Ludgardy — Zagórskiego — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Dworcowa — Piastów — Ogrodowa (z powrotem: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów)
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka).
102 Gocław<—>Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa — Nad Odrą — Stołczyńska — Police: Nadbrzeżna — Cisowa — Asfaltowa — Wojska Polskiego — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).
103 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego
Głębokie<—>Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Kościuszki — Jasienicka — Kuźnicka
Wybrane kursy.
105 Klonowica Zajezdnia<—>Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska
106 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Staroleśna — Leśna — Leśno Górne — Siedlice — Police: Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego
107 Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
108 Gumieńce<—>Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Gumieńce<—>Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Wybrane kursy w dni powszednie.
Gumieńce<—>Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna
Wybrane kursy w dni powszednie.
109 Kursuje w dni powszednie.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Police Rynek<—>Police Tanowska Szkoła
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
W dni powszednie wybrane kursy z podjazdem pod Liceum Prywatne w Policach (ulica Licealna).
Police Rynek<—>Police Osiedle Chemik
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego
Kursuje w dni powszednie po godzinie 16.
110 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w okresie przerw w nauce w szkołach.
Police Rynek<—>Siedlice Pętla
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — Siedlice
111 Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Police Rynek<—>Police Zajezdnia
Police: plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Police Jasienica Pętla<—>Police Zajezdnia
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — [Piotra i Pawła —] Dworcowa — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Wybrane kursy.
Wybrane kursy z podjazdem pod biurowiec Zakładów Chemicznych „Police” (ulica Kuźnicka) — tylko w kierunku Jasienicy.
Wybrane kursy z podjazdem na ulicę Piotra i Pawła.
121 Głębokie<—>Grzepnica
Szczecin: Kupczyka — Wołczkowo: Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica
122 Kościno<—>Bezrzecze
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna
Kościno<—>Stolec
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Jesienny Sad — Wąwelnica — Redlica — Bezrzecze: Szkolna — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
Wybrane kursy w dni powszednie w okresie nauki w szkołach.
123 Lubieszyn Rondo<—>Stolec
Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
124 Gumieńce<—>Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Długa — Zeusa (z powrotem: Zeusa — Lubieszyńska — Welecka)

Linie autobusowe dzienne zwykłe — transport na żądanie

95 Kursuje w dni powszednie.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa — Metalowa — Granitowa — Marmurowa — Radosna — Ostowa — Lechicka — Ostowa — Radosna — Morwowa — Chojnicka — Brzeżańska — Mielecka — Drawska — Sąsiedzka — Chromowa — Ruda — Olkuska — Wschodnia — Grzegorzewskiej — Korczaka — Prószyńskiego — Wschodnia — Chełmińska — Krzemienna — Szarego — Szlamowa
Trasa jednokierunkowa.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa — Metalowa — Kołowska — Skalista — Krzemienna — Szarego — Szlamowa
Trasa jednokierunkowa.
Wybrane kursy w dni powszednie w okresie nauki w szkołach.

Linie autobusowe dzienne pospieszne

A Osiedle Bukowe<—>Plac Rodła
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Przelotowa — Jasna — Struga — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
B Osiedle Słoneczne<—>Osiedle Arkońskie
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Orzeszkowej — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Słoneczne<—>Dworzec Niebuszewo
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
C Plac Rodła<—>Osiedle Kasztanowe
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
F Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Nie kursuje w lipcu i sierpniu.
Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (z powrotem: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
G Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu.
Plac Rodła<—>Wielgowo Borsucza
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka) — Bryczkowskiego
H Kursuje w dni powszednie w godzinach 6:30-18.
Plac Rodła<—>Dąbie Osiedle
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska

Linie autobusowe dzienne specjalne

853 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Ludowa<—>Dworska
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska
860 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (z powrotem: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica) — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Dworska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
862 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego i Cmentarza Zachodniego.
Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej (z powrotem: Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa)
867 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Wilcza — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej) — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (z powrotem: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
877 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Dąbie.
Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
880 Kursuje w okresie wzmożonych przewozów w kierunku Cmentarza Centralnego.
Karola Miarki<—>Police Osiedle Chemik
Szczecin: Miarki — Ku Słońcu — Santocka (z powrotem: Santocka — Świerczewska — Miarki) — Poniatowskiego — Traugutta — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Pawła VI — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego

Linie autobusowe dzienne turystyczne

50 Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Jana z Kolna — Łady — Firlika — Antosiewicza — Firlika — Dubois — Parkowa — Starzyńskiego — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Małopolska — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II — Felczaka — aleja Wojska Polskiego — Skargi — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka — Mickiewicza — Poniatowskiego — Santocka — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II — plac Lotników — Kaszubska — Bałuki — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Potulicka — Narutowicza — plac Zawiszy Czarnego — Korzeniowskiego — Dworcowa — Nowa — Kolumba
Trasa okrężna.
100 Kursuje w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Police Rynek<—>Dworzec Główny
Police: plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Siedlice — Leśno Górne — Pilchowo: Leśna — Staroleśna — Szczecińska — Szczecin: Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Słowackiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — Zygmunta Starego — Starzyńskiego — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna (z powrotem: Jana z Kolna — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Jarowita — Małopolska — plac Hołdu Pruskiego) — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba

Linie autobusowe nocne

521 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
522 Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska — Perlista — Szwedzka (z powrotem: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (z powrotem: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
523 Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka — Hoża (z powrotem: Hoża — Robotnicza) — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątata) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa
Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka — Hoża (z powrotem: Hoża — Robotnicza) — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Warzymice — Przecław
524 Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (z powrotem: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — Jasienicka — Kościuszki — plac Chrobrego — Grunwaldzka — Tanowska — Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Jeden kurs w noce z soboty na niedzielę.
525 Krzekowo<—>Wiszesława
Żołnierska — Klonowica — Unii Lubelskiej — aleja Wojska Polskiego — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkowa — Dubois — Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego — Firlika) — Stalmacha — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (z powrotem: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego) — Dębogórska — Wiszesława
526 Police Zajezdnia<—>Dworzec Główny
Police: Fabryczna — Tanowska — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Cisowa — Nadbrzeżna — Szczecin: Stołczyńska — Nad Odrą — Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (z powrotem: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (z powrotem: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
527 Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna — Koralowa — Szczecin: Koralowa — Modra — Szeroka — rondo Prymy — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
528 Gumieńce<—>Pomorzany Dobrzyńska
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska — Budziszyńska)
529 Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (z powrotem: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
530 Podbórz<—>Plac Rodła
Podbórzańska — Szczecińska — Duńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego
Trasa obowiązująca do 30.06.2018.
Podbórz<—>Plac Rodła
Podbórzańska — Szczecińska — Duńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia)
Trasa obowiązująca od 01.07.2018.
531 Krzekowo<—>Osiedle Bukowe
Żołnierska — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — Jasna — Przelotowa — Handlowa (z powrotem: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Chłopska — Kolorowych Domów
532 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad — Chopina — Chorzowska
533 Dąbie Dworzec<—>Klucz
Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (z powrotem: Newtona — Racławicka) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (z powrotem: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
534 Osiedle Bukowe<—>Wielgowo Borsucza
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Handlowa — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka (z powrotem: Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Przyszłości — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka) — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego — Bałtycka (z powrotem: Bałtycka — Żuka — Przytorze) — Bryczkowskiego
535 Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
Klonowica Zajezdnia<—>Stolec
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (z powrotem: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
536 Kursuje w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
Gumieńce<—>Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Daniela — Żubrza — Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Dębowa — Grzepnica
przewiń do góry