Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16021
- $
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16022
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
Lipowa | |||
Światowida | |||
Strzałowska | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa (bieżący przystanek) | |||
Ludowa | |||
1 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa | ||
2 | Matejki | ||
5 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
2 | Piastów | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Narutowicza | ||
1 | Szwoleżerów | ||
3 | Plac Szyrockiego | ||
2 | Starkiewicza | ||
1 | Szpitalna | ||
1 | Frysztacka | ||
1 | Pomorzany (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym