Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ludowa (16022)
- Kierunek: Pomorzany
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16011
- $
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 16021
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
Lipowa | |||
Światowida | |||
Strzałowska | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Ludowa (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Dobromiry | |
2 | 1 | Lubeckiego | |
6 | 4 | Stocznia Szczecińska | |
9 | 3 | Dubois | |
10 | 1 | Parkowa | |
12 | 2 | Matejki | |
17 | 5 | Plac Rodła | |
19 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
20 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
22 | 2 | Piastów | |
24 | 2 | Plac Kościuszki | |
26 | 2 | Narutowicza | |
27 | 1 | Szwoleżerów | |
30 | 3 | Plac Szyrockiego | |
32 | 2 | Starkiewicza | |
33 | 1 | Szpitalna | |
34 | 1 | Frysztacka | |
35 | 1 | Pomorzany (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym