Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Narutowicza (21012)
- Kierunek: Pomorzany
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
Lipowa | |||
Światowida | |||
Strzałowska | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Ludowa | |||
1 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa | ||
2 | Matejki | ||
5 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
2 | Piastów | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
2 | Narutowicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Szwoleżerów | |
4 | 3 | Plac Szyrockiego | |
6 | 2 | Starkiewicza | |
7 | 1 | Szpitalna | |
8 | 1 | Frysztacka | |
9 | 1 | Pomorzany (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym