Rozkład jazdy linii 11
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
Lipowa | |||
Światowida | |||
Strzałowska | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Ludowa | |||
1 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa | ||
2 | Matejki | ||
5 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
3 | 2 | Piastów | |
5 | 2 | Plac Kościuszki | |
7 | 2 | Narutowicza | |
8 | 1 | Szwoleżerów | |
11 | 3 | Plac Szyrockiego | |
13 | 2 | Starkiewicza | |
14 | 1 | Szpitalna | |
15 | 1 | Frysztacka | |
16 | 1 | Pomorzany (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym