Rozkład jazdy linii 12
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kołłątaja (12731)
- Kierunek: Dworzec Niebuszewo
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- A
- Zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym