Rozkład jazdy linii 12
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Szyrockiego (21213)
- Kierunek: Pomorzany
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym