Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Niemcewicza (14322)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:51 | Godzina 6:21 Godzina 6:51 | Godzina 7:19 Godzina 7:51 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 | Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 | Godzina 17:21 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:31 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:19 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:21 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:21 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:51 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 | Godzina 10:21 Godzina 10:51 | Godzina 11:21 Godzina 11:51 | Godzina 12:21 Godzina 12:51 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 | Godzina 17:21 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:31 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:21 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:21 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:21 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:21 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:51 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:31 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:31 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
5 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
7 | 2 | Chopina | |
8 | 1 | Wiosny Ludów | |
10 | 2 | Podleśna | |
12 | 2 | Ogrody „Skarbówka” | |
13 | 1 | Junacka | |
15 | 2 | Chorzowska | |
16 | 1 | Osów | |
17 | 1 | Pod Urwiskiem | |
19 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
21 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym