Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Miodowa Leśniczówka (36812)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:36 | Godzina 6:16 Godzina 6:48 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 | Godzina 8:18 Godzina 8:48 | Godzina 9:18 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:47 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 | Godzina 16:17 Godzina 16:48 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 | Godzina 18:18 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:36 |
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:17 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:36 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 | Godzina 9:31 | Godzina 10:16 Godzina 10:46 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 | Godzina 12:16 Godzina 12:46 | Godzina 13:16 Godzina 13:46 | Godzina 14:16 Godzina 14:46 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 | Godzina 17:16 Godzina 17:46 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:36 |
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:36 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 | Godzina 7:36 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 | Godzina 19:36 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:36 |
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:36 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
1 | Miodowa Leśniczówka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pod Urwiskiem | |
3 | 1 | Osów | |
4 | 1 | Chorzowska | |
5 | 1 | Junacka | |
6 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
8 | 2 | Podleśna | |
9 | 1 | Wiosny Ludów | |
11 | 2 | Chopina | |
12 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
16 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
16 | 0 | Boguchwały | |
17 | 1 | Niemcewicza | |
18 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym