Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:28 Godzina 6:58 | Godzina 7:26 Godzina 7:59 | Godzina 8:29 Godzina 8:59 | Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 | Godzina 17:29 Godzina 17:59 | Godzina 18:39 | Godzina 19:19 Godzina 19:59 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:26 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:29 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:29 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:19 Godzina 19:59 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:14 Godzina 9:59 | Godzina 10:29 Godzina 10:59 | Godzina 11:29 Godzina 11:59 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 | Godzina 17:29 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:29 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:29 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:29 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:57 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina | ||
1 | Wiosny Ludów (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Podleśna | |
4 | 2 | Ogrody „Skarbówka” | |
5 | 1 | Junacka | |
7 | 2 | Chorzowska | |
8 | 1 | Osów | |
9 | 1 | Pod Urwiskiem | |
11 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
13 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym