Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:44 | Godzina 6:24 Godzina 6:56 | Godzina 7:25 Godzina 7:55 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 | Godzina 9:26 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 Godzina 14:55 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 | Godzina 16:25 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 | Godzina 18:26 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:24 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:25 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:26 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:25 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:25 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:26 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:44 | Godzina 6:24 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:04 Godzina 9:39 | Godzina 10:24 Godzina 10:54 | Godzina 11:24 Godzina 11:54 | Godzina 12:24 Godzina 12:54 | Godzina 13:24 Godzina 13:54 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 | Godzina 17:24 Godzina 17:54 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:24 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:24 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:24 Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:24 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:24 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:24 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:24 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:24 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:04 Godzina 5:44 | Godzina 6:24 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:24 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:04 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:24 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:24 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
1 | Miodowa Leśniczówka | ||
2 | Pod Urwiskiem | ||
1 | Osów | ||
1 | Chorzowska | ||
1 | Junacka | ||
1 | Ogrody „Skarbówka” | ||
2 | Podleśna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wiosny Ludów | |
3 | 2 | Chopina | |
4 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
8 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
8 | 0 | Boguchwały | |
9 | 1 | Niemcewicza | |
10 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym