Rozkład jazdy linii 51
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:32 | Godzina 7:02 Godzina 7:30 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 | Godzina 9:03 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:04 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:03 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:18 | Godzina 10:03 Godzina 10:33 | Godzina 11:03 Godzina 11:33 | Godzina 12:03 Godzina 12:33 | Godzina 13:03 Godzina 13:33 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 | Godzina 18:03 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:42 | Godzina 7:22 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 | Godzina 9:22 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 | Godzina 19:22 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 | Godzina 21:22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:02 Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:02 Godzina 22:41 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina | ||
1 | Wiosny Ludów | ||
2 | Podleśna | ||
2 | Ogrody „Skarbówka” | ||
1 | Junacka (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Chorzowska | |
3 | 1 | Osów | |
4 | 1 | Pod Urwiskiem | |
6 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
8 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym