Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Pomorzany (21631)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Zawadzkiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Frysztacka | |
5 | 4 | Dunikowskiego | |
7 | 2 | Milczańska | |
9 | 2 | Białowieska | |
11 | 2 | Wierzbowa | |
12 | 1 | Braniborska | |
13 | 1 | Chobolańska | |
14 | 1 | Dworska | |
19 | 5 | Ku Słońcu | |
22 | 3 | Kmieca | |
24 | 2 | Derdowskiego | |
25 | 1 | Żwirki i Wigury | |
26 | 1 | Czorsztyńska | |
28 | 2 | Wernyhory | |
29 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
31 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
33 | 2 | Zawadzkiego | |
34 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
35 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
37 | 2 | Unii Lubelskiej | |
39 | 2 | Łękno | |
41 | 2 | Teatr Letni | |
42 | 1 | Słowackiego | |
45 | 3 | Kołłątaja | |
47 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
48 | 1 | Sczanieckiej | |
50 | 2 | Plac Matki Teresy | |
51 | 1 | Emilii Plater | |
53 | 2 | Antosiewicza | |
54 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym