Rozkład jazdy linii 53
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32112)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Zawadzkiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
1 | Frysztacka | ||
4 | Dunikowskiego | ||
2 | Milczańska | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Braniborska | ||
1 | Chobolańska | ||
1 | Dworska | ||
5 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca | ||
2 | Derdowskiego | ||
1 | Żwirki i Wigury | ||
1 | Czorsztyńska | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
2 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Zawadzkiego | |
3 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
4 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
6 | 2 | Unii Lubelskiej | |
8 | 2 | Łękno | |
10 | 2 | Teatr Letni | |
11 | 1 | Słowackiego | |
14 | 3 | Kołłątaja | |
16 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
17 | 1 | Sczanieckiej | |
19 | 2 | Plac Matki Teresy | |
20 | 1 | Emilii Plater | |
22 | 2 | Antosiewicza | |
23 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym