Rozkład jazdy linii 54
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:34 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 | Godzina 7:34 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 | Godzina 9:34 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:34 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 | Godzina 13:34 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 | Godzina 15:34 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 | Godzina 19:34 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 | |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | Godzina 4:47 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:54 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:54 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Przelotowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lniana | |
3 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym