Rozkład jazdy linii 85
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Miechowska (83812)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:13 Godzina 8:33 Godzina 8:53 | Godzina 9:13 Godzina 9:33 Godzina 9:53 | Godzina 10:13 Godzina 10:33 Godzina 10:53 | Godzina 11:13 Godzina 11:33 Godzina 11:53 | Godzina 12:13 Godzina 12:33 Godzina 12:53 | Godzina 13:13 | Godzina 14:01 Godzina 14:21 Godzina 14:41 | Godzina 15:01 Godzina 15:21 Godzina 15:41 | Godzina 16:01 Godzina 16:20 Godzina 16:40 | Godzina 17:00 Godzina 17:20 Godzina 17:40 | Godzina 18:00 | |||||||||
Ważny od 01.08.2021 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Smocza – Falskiego | |||
1 | Przewiewna | ||
1 | Miechowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Krzemienna | |
3 | 2 | Podjuchy | |
4 | 1 | Metalowa | |
6 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym