Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16611)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 | Godzina 9:00 | Godzina 10:00 Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:21 | Godzina 19:01 Godzina 19:31 | Godzina 20:01 Godzina 20:31 | Godzina 21:01 Godzina 21:31 | Godzina 22:01 Godzina 22:31 | Godzina 23:01 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:00 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:31 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 | Godzina 9:01 | Godzina 10:01 | Godzina 11:00 | Godzina 12:00 | Godzina 13:00 | Godzina 14:00 | Godzina 15:00 | Godzina 16:00 | Godzina 17:00 | Godzina 18:01 Godzina 18:31 | Godzina 19:01 Godzina 19:31 | Godzina 20:01 Godzina 20:31 | Godzina 21:01 Godzina 21:31 | Godzina 22:01 Godzina 22:31 | Godzina 23:01 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | Godzina 10:01 |
11 | Godzina 11:00 |
12 | Godzina 12:00 |
13 | Godzina 13:00 |
14 | Godzina 14:00 |
15 | Godzina 15:00 |
16 | Godzina 16:00 |
17 | Godzina 17:00 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:31 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
5 | 3 | Matejki | |
8 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym