Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Robotnicza (40112)
- Kierunek: Szosa Polska lub Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:40 | Godzina 7:40 | Godzina 8:40 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:10 Godzina 18:40 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 | Godzina 20:10 Godzina 20:40 | Godzina 21:10 Godzina 21:40 | Godzina 22:10 Godzina 22:40 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:40 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:40 | Godzina 7:40 | Godzina 8:40 | Godzina 9:40 | Godzina 10:40 | Godzina 11:41 | Godzina 12:41 | Godzina 13:41 | Godzina 14:41 | Godzina 15:41 | Godzina 16:40 | Godzina 17:40 | Godzina 18:10 Godzina 18:40 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 | Godzina 20:10 Godzina 20:40 | Godzina 21:10 Godzina 21:40 | Godzina 22:10 Godzina 22:40 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:40 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Zajezdnia Golęcin”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
2 | 1 | Paproci | |
3 | 1 | Świętojańska | |
5 | 2 | Grochowa | |
6 | 1 | Gocławska | |
7 | 1 | Pokoju | |
8 | 1 | Nehringa | |
10 | 2 | Golęcińska | |
11 | 1 | Stołczyn Kościół | |
12 | 1 | Bajeczna | |
13 | 1 | Policka | |
15 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym