Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:18 Godzina 5:38 | Godzina 6:19 Godzina 6:49 | Godzina 7:42 | Godzina 8:22 Godzina 8:59 | Godzina 9:39 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:22 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:44 | Godzina 18:19 Godzina 18:39 Godzina 18:59 | Godzina 19:19 Godzina 19:39 Godzina 19:59 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 8:48 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:48 | Godzina 7:48 | Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:48 | Godzina 11:49 | Godzina 12:49 | Godzina 13:49 | Godzina 14:49 | Godzina 15:49 | Godzina 16:48 | Godzina 17:48 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 | Godzina 23:18 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:18 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:18 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
1 | Paproci | ||
1 | Świętojańska | ||
2 | Grochowa | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Golęcińska | |
3 | 1 | Stołczyn Kościół | |
4 | 1 | Bajeczna | |
5 | 1 | Policka | |
7 | 2 | Szosa Polska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym