Rozkład jazdy linii 59
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:47 | Godzina 5:07 Godzina 5:54 | Godzina 6:23 Godzina 6:45 | Godzina 7:24 | Godzina 8:06 Godzina 8:43 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:06 Godzina 14:45 | Godzina 15:25 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:04 Godzina 19:24 Godzina 19:44 | Godzina 20:05 Godzina 20:25 Godzina 20:45 | Godzina 21:15 Godzina 21:45 | Godzina 22:17 Godzina 22:47 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 6:45 | Godzina 7:45 | Godzina 8:44 | Godzina 9:44 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:15 Godzina 19:45 | Godzina 20:15 Godzina 20:45 | Godzina 21:15 Godzina 21:45 | Godzina 22:17 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:15 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:47 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 6:45 | Godzina 7:45 | Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:44 | Godzina 11:44 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 14:44 | Godzina 15:44 | Godzina 16:44 | Godzina 17:45 | Godzina 18:15 Godzina 18:45 | Godzina 19:15 Godzina 19:45 | Godzina 20:15 Godzina 20:45 | Godzina 21:15 Godzina 21:45 | Godzina 22:17 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:15 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:15 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:47 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Grochowa | |
2 | 1 | Świętojańska | |
3 | 1 | Paproci | |
Zajezdnia Golęcin | |||
5 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
6 | 1 | Robotnicza | |
7 | 1 | Robotnicza 5 | |
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
8 | 1 | Zgorzelecka | |
10 | 2 | Hoża | |
12 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
16 | 4 | Komuny Paryskiej | |
17 | 1 | Staw Brodowski | |
18 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
20 | 2 | Sczanieckiej | |
23 | 3 | Matejki | |
26 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym