Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Wrocławska (25711)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
4 | Wrocławska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kwiatowa | |
4 | 3 | Ku Słońcu | |
7 | 3 | Kmieca | |
8 | 1 | Taczaka | |
10 | 2 | Łukasińskiego | |
11 | 1 | Kleeberga | |
12 | 1 | Reduty Ordona | |
14 | 2 | Wernyhory | |
15 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
16 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
17 | 1 | Unii Lubelskiej Szpital | |
18 | 1 | Unii Lubelskiej | |
20 | 2 | Łękno | |
22 | 2 | Teatr Letni | |
23 | 1 | Słowackiego | |
26 | 3 | Kołłątaja | |
28 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
31 | 3 | Sczanieckiej | |
32 | 1 | Fabryka Wody | |
33 | 1 | 1 Maja Business Park | |
35 | 2 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym