Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Zielona (26012)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Klonowica Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Poronińska | |
2 | 1 | Krakowska – Rubież | |
6 | 4 | Wrocławska | |
7 | 1 | Kwiatowa | |
10 | 3 | Ku Słońcu | |
13 | 3 | Kmieca | |
14 | 1 | Taczaka | |
16 | 2 | Łukasińskiego | |
17 | 1 | Kleeberga | |
18 | 1 | Reduty Ordona | |
20 | 2 | Wernyhory | |
21 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
22 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
23 | 1 | Unii Lubelskiej Szpital | |
24 | 1 | Unii Lubelskiej | |
26 | 2 | Łękno | |
28 | 2 | Teatr Letni | |
29 | 1 | Słowackiego | |
32 | 3 | Kołłątaja | |
34 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
37 | 3 | Sczanieckiej | |
38 | 1 | Fabryka Wody | |
39 | 1 | 1 Maja Business Park | |
41 | 2 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym