Rozkład jazdy linii 60
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Łękno (30922)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Cukrowa | |||
3 | Cukrowa Uniwersytet | ||
3 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
4 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
3 | Ku Słońcu | ||
3 | Kmieca | ||
1 | Taczaka | ||
2 | Łukasińskiego | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Unii Lubelskiej Szpital | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
2 | Łękno (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Teatr Letni | |
3 | 1 | Słowackiego | |
6 | 3 | Kołłątaja | |
8 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
11 | 3 | Sczanieckiej | |
12 | 1 | Fabryka Wody | |
13 | 1 | 1 Maja Business Park | |
15 | 2 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym