Rozkład jazdy linii 61
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Cukrowa Uniwersytet | |
3 | 1 | Radomska | |
4 | 1 | Południowa | |
5 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
8 | 3 | Ustowska | |
9 | 1 | Potoczna | |
11 | 2 | Dziewoklicz | |
12 | 1 | Kanał Leśny | |
14 | 2 | Krygiera | |
16 | 2 | Most Gryfitów | |
17 | 1 | Granitowa | |
19 | 2 | Podjuchy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym