Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wierzbowa (23631)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:32 | Godzina 7:32 | Godzina 8:32 | Godzina 9:27 | Godzina 11:03 | Godzina 12:43 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:43 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:33 | Godzina 7:37 | Godzina 8:36 | Godzina 10:14 | Godzina 11:24 | Godzina 12:34 | Godzina 13:46 | Godzina 14:57 | Godzina 16:12 | Godzina 17:16 | Godzina 18:22 | Godzina 19:32 | Godzina 20:39 | Godzina 22:13 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:57 |
15 | |
16 | Godzina 16:12 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:39 |
21 | |
22 | Godzina 22:13 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 | Godzina 6:32 | Godzina 7:32 | Godzina 8:32 | Godzina 9:27 | Godzina 11:03 | Godzina 12:43 | Godzina 13:43 | Godzina 15:18 | Godzina 16:42 | Godzina 17:42 | Godzina 18:57 | Godzina 20:14 | Godzina 21:14 | Godzina 22:13 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:22 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:43 |
14 | |
15 | Godzina 15:18 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:57 |
19 | |
20 | Godzina 20:14 |
21 | Godzina 21:14 |
22 | Godzina 22:13 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:27 | Godzina 11:02 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 15:17 | Godzina 16:42 | Godzina 17:42 | Godzina 18:57 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:27 |
---|---|
10 | |
11 | Godzina 11:02 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:57 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Reda | |
3 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
4 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
6 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
8 | 2 | Cukrowa | |
9 | 1 | Radomska | |
10 | 1 | Południowa | |
11 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
14 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym