Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kwiatkowskiego (24011)
- Kierunek: Plac Zwycięstwa lub Wyszyńskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:57 | Godzina 6:57 | Godzina 7:57 | Godzina 8:52 | Godzina 10:03 | Godzina 11:38 | Godzina 13:35 |
5 | Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | |
13 | Godzina 13:35 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:51 | Godzina 7:58 | Godzina 9:38 | Godzina 10:48 | Godzina 11:58 | Godzina 13:08 | Godzina 14:20 | Godzina 15:26 | Godzina 16:31 | Godzina 17:48 | Godzina 18:58 | Godzina 20:04 | Godzina 21:16 | Godzina 22:31 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:58 |
8 | |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:58 |
12 | |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:58 |
19 | |
20 | Godzina 20:04 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:57 | Godzina 6:57 | Godzina 7:57 | Godzina 8:52 | Godzina 10:03 | Godzina 11:38 | Godzina 13:03 | Godzina 14:33 | Godzina 16:03 | Godzina 17:03 | Godzina 18:18 | Godzina 19:37 | Godzina 20:34 | Godzina 21:34 | Godzina 22:31 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:57 |
8 | Godzina 8:52 |
9 | |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | |
13 | Godzina 13:03 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:03 |
18 | Godzina 18:18 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:03 | Godzina 11:38 | Godzina 13:03 | Godzina 14:33 | Godzina 16:03 | Godzina 17:03 | Godzina 18:17 | Godzina 19:37 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
10 | Godzina 10:03 |
---|---|
11 | Godzina 11:38 |
12 | |
13 | Godzina 13:03 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | |
16 | Godzina 16:03 |
17 | Godzina 17:03 |
18 | Godzina 18:17 |
19 | Godzina 19:37 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do przystanku „Wyszyńskiego”
- c
- Kurs do przystanku „Wyszyńskiego” przez ul. Cukrową, z pominięciem Cmentarza Zachodniego
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Cukrowa | |
4 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
5 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
7 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
10 | 3 | Reda | |
11 | 1 | Wierzbowa | |
12 | 1 | Białowieska | |
14 | 2 | Mieszka I | |
15 | 1 | Plac Szyrockiego | |
17 | 2 | Szwoleżerów | |
18 | 1 | Narutowicza | |
20 | 2 | Plac Kościuszki | |
21 | 1 | Łokietka | |
23 | 2 | Plac Zwycięstwa (przystanek końcowy) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym