Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Krakowska Uniwersytet (26111)
- Kierunek: Ustowo Auchan
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:29 | Godzina 11:05 | Godzina 12:45 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:45 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:35 | Godzina 7:39 | Godzina 8:38 | Godzina 10:16 | Godzina 11:26 | Godzina 12:36 | Godzina 13:48 | Godzina 14:59 | Godzina 16:15 | Godzina 17:18 | Godzina 18:24 | Godzina 19:34 | Godzina 20:41 | Godzina 22:15 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | |
10 | Godzina 10:16 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:59 |
15 | |
16 | Godzina 16:15 |
17 | Godzina 17:18 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:41 |
21 | |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:34 | Godzina 7:34 | Godzina 8:34 | Godzina 9:29 | Godzina 11:05 | Godzina 12:45 | Godzina 13:45 | Godzina 15:20 | Godzina 16:44 | Godzina 17:44 | Godzina 18:59 | Godzina 20:16 | Godzina 21:16 | Godzina 22:15 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:45 |
14 | |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:59 |
19 | |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:16 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:29 | Godzina 11:04 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 15:19 | Godzina 16:44 | Godzina 17:44 | Godzina 18:59 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
9 | Godzina 9:29 |
---|---|
10 | |
11 | Godzina 11:04 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:59 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wyszyńskiego | |||
Brama Portowa | |||
Plac Zwycięstwa | |||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Krzywoustego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Krakowska Uniwersytet (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ogrody „Malwa” | |
3 | 2 | Cmentarz Zachodni | |
5 | 2 | Cukrowa | |
6 | 1 | Radomska | |
7 | 1 | Południowa | |
8 | 1 | Ogrody „Górki Ustowskie” | |
11 | 3 | Ustowo Auchan (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym