Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Krakowska Uniwersytet (26112)
- Kierunek: Plac Zwycięstwa lub Wyszyńskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:03 | Godzina 7:03 | Godzina 8:03 Godzina 8:58 | Godzina 10:09 | Godzina 11:45 | Godzina 13:42 |
6 | Godzina 6:03 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:58 |
9 | |
10 | Godzina 10:09 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | |
13 | Godzina 13:42 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 6:57 | Godzina 8:05 | Godzina 9:45 | Godzina 10:55 | Godzina 12:05 | Godzina 13:15 | Godzina 14:27 | Godzina 15:33 | Godzina 16:38 | Godzina 17:55 | Godzina 19:04 | Godzina 20:10 | Godzina 21:22 | ||||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:55 |
11 | |
12 | Godzina 12:05 |
13 | Godzina 13:15 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:55 |
18 | |
19 | Godzina 19:04 |
20 | Godzina 20:10 |
21 | Godzina 21:22 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:03 | Godzina 7:03 | Godzina 8:03 Godzina 8:58 | Godzina 10:09 | Godzina 11:45 | Godzina 13:10 | Godzina 14:40 | Godzina 16:09 | Godzina 17:09 | Godzina 18:24 | Godzina 19:43 | Godzina 20:40 | Godzina 21:40 | |||||||
Ważny od 19.02.2024 |
6 | Godzina 6:03 |
---|---|
7 | Godzina 7:03 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:58 |
9 | |
10 | Godzina 10:09 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:40 |
15 | |
16 | Godzina 16:09 |
17 | Godzina 17:09 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:40 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:09 | Godzina 11:44 | Godzina 13:09 | Godzina 14:39 | Godzina 16:09 | Godzina 17:09 | Godzina 18:23 | Godzina 19:43 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
10 | Godzina 10:09 |
---|---|
11 | Godzina 11:44 |
12 | |
13 | Godzina 13:09 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | |
16 | Godzina 16:09 |
17 | Godzina 17:09 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:43 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do przystanku „Wyszyńskiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
1 | Ogrody „Malwa” | ||
2 | Krakowska Uniwersytet (bieżący przystanek) | ||
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
3 | 3 | Reda | |
4 | 1 | Wierzbowa | |
5 | 1 | Białowieska | |
7 | 2 | Mieszka I | |
8 | 1 | Plac Szyrockiego | |
10 | 2 | Szwoleżerów | |
11 | 1 | Narutowicza | |
13 | 2 | Plac Kościuszki | |
14 | 1 | Łokietka | |
16 | 2 | Plac Zwycięstwa (przystanek końcowy) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym