Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Staw Brodowski (18221)
- Kierunek: Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 | Godzina 6:23 | Godzina 7:06 Godzina 7:39 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:24 | Godzina 10:00 Godzina 10:35 | Godzina 11:12 Godzina 11:47 | Godzina 12:20 Godzina 12:48 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 | Godzina 14:27 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 | Godzina 16:05 Godzina 16:38 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:24 Godzina 18:59 | Godzina 19:35 | Godzina 20:10 Godzina 20:46 | Godzina 21:20 Godzina 21:48 | Godzina 22:16 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:14 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:20 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:24 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:20 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 | Godzina 6:22 | Godzina 7:05 Godzina 7:38 | Godzina 8:11 Godzina 8:47 | Godzina 9:24 | Godzina 10:00 Godzina 10:35 | Godzina 11:11 Godzina 11:46 | Godzina 12:19 Godzina 12:47 | Godzina 13:20 Godzina 13:53 | Godzina 14:26 Godzina 14:59 | Godzina 15:32 | Godzina 16:05 Godzina 16:38 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 | Godzina 18:24 Godzina 18:59 | Godzina 19:35 | Godzina 20:10 Godzina 20:46 | Godzina 21:20 Godzina 21:48 | Godzina 22:16 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:14 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:20 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:24 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:20 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:16 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | 1 | 1 Maja | |
3 | 1 | Cyryla i Metodego | |
5 | 2 | Boguchwały | |
6 | 1 | Niemcewicza | |
7 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym