Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:55 | Godzina 6:38 | Godzina 7:11 Godzina 7:44 | Godzina 8:20 Godzina 8:56 | Godzina 9:32 | Godzina 10:07 Godzina 10:43 | Godzina 11:18 Godzina 11:51 | Godzina 12:19 Godzina 12:52 | Godzina 13:25 Godzina 13:58 | Godzina 14:31 | Godzina 15:04 Godzina 15:37 | Godzina 16:10 Godzina 16:44 | Godzina 17:20 Godzina 17:56 | Godzina 18:31 | Godzina 19:07 Godzina 19:42 | Godzina 20:18 Godzina 20:52 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 | Godzina 22:38 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:48 |
---|---|
5 | Godzina 5:55 |
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:25 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:20 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:38 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:48 | Godzina 5:55 | Godzina 6:38 | Godzina 7:11 Godzina 7:44 | Godzina 8:20 Godzina 8:56 | Godzina 9:32 | Godzina 10:07 Godzina 10:43 | Godzina 11:18 Godzina 11:51 | Godzina 12:19 Godzina 12:52 | Godzina 13:25 Godzina 13:58 | Godzina 14:31 | Godzina 15:04 Godzina 15:37 | Godzina 16:10 Godzina 16:44 | Godzina 17:20 Godzina 17:56 | Godzina 18:31 | Godzina 19:07 Godzina 19:42 | Godzina 20:18 Godzina 20:52 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 | Godzina 22:38 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:48 |
---|---|
5 | Godzina 5:55 |
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:20 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:25 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:20 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:38 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska | ||
0 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Skolwin Dworzec | |
2 | 1 | Celulozowa | |
3 | 1 | Cegłówka | |
3 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
4 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
6 | 2 | Zamknięta | |
8 | 2 | Dąbrówki | |
9 | 1 | Kościelna 12 | |
10 | 1 | Stołczyn Kościół | |
11 | 1 | Bajeczna | |
12 | 1 | Policka | |
14 | 2 | Zagórskiego | |
15 | 1 | Dojazdowa | |
16 | 1 | Kolonistów | |
18 | 2 | Nehringa | |
19 | 1 | Pokoju | |
21 | 2 | Bogumińska | |
22 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
23 | 1 | Hoża | |
25 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
29 | 4 | Komuny Paryskiej | |
30 | 1 | Staw Brodowski | |
31 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
32 | 1 | 1 Maja | |
33 | 1 | Cyryla i Metodego | |
35 | 2 | Boguchwały | |
36 | 1 | Niemcewicza | |
37 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym