Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Artyleryjska (42012)
- Kierunek: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 | Godzina 5:51 | Godzina 6:34 | Godzina 7:07 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:28 | Godzina 10:03 Godzina 10:39 | Godzina 11:14 Godzina 11:47 | Godzina 12:15 Godzina 12:48 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 | Godzina 14:27 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 | Godzina 16:06 Godzina 16:40 | Godzina 17:16 Godzina 17:52 | Godzina 18:27 | Godzina 19:03 Godzina 19:38 | Godzina 20:14 Godzina 20:48 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:34 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:44 |
---|---|
5 | Godzina 5:51 |
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 | Godzina 5:51 | Godzina 6:34 | Godzina 7:07 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:28 | Godzina 10:03 Godzina 10:39 | Godzina 11:14 Godzina 11:47 | Godzina 12:15 Godzina 12:48 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 | Godzina 14:27 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 | Godzina 16:06 Godzina 16:40 | Godzina 17:16 Godzina 17:52 | Godzina 18:27 | Godzina 19:03 Godzina 19:38 | Godzina 20:14 Godzina 20:48 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 | Godzina 22:34 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:44 |
---|---|
5 | Godzina 5:51 |
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:14 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:46 |
22 | Godzina 22:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Skolwin | |||
2 | Kamienna | ||
1 | Górnicza | ||
1 | Artyleryjska (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Orłowska | |
2 | 2 | Nowy Świat | |
3 | 1 | Wodna | |
4 | 1 | Stołczyńska | |
5 | 1 | Skolwin Dworzec | |
6 | 1 | Celulozowa | |
7 | 1 | Cegłówka | |
7 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
8 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
10 | 2 | Zamknięta | |
12 | 2 | Dąbrówki | |
13 | 1 | Kościelna 12 | |
14 | 1 | Stołczyn Kościół | |
15 | 1 | Bajeczna | |
16 | 1 | Policka | |
18 | 2 | Zagórskiego | |
19 | 1 | Dojazdowa | |
20 | 1 | Kolonistów | |
22 | 2 | Nehringa | |
23 | 1 | Pokoju | |
25 | 2 | Bogumińska | |
26 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
27 | 1 | Hoża | |
29 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
33 | 4 | Komuny Paryskiej | |
34 | 1 | Staw Brodowski | |
35 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
36 | 1 | 1 Maja | |
37 | 1 | Cyryla i Metodego | |
39 | 2 | Boguchwały | |
40 | 1 | Niemcewicza | |
41 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym